Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи

27 листопада 2017
UAPOST.US
Дослідник міського та заміського озеленення науковець Філіп Ґертнер оприлюднив список найзеленіших міст Європи. Київ увійшов до ТОП-20 цього рейтингу.
 
uapost.us
 
Перелік складено за обома типами міст — малими та великими. Також обирав він й варіант найзеленішої столиці. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку.

Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях з низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення.За результатами сукупної оцінки українська столиця увійшла до чільної двадцятки столичних міст Європи та стала першою у списку "Найзеленіших міст Європи з населенням понад 2 млн" з показником індексу рослинності 0,389. Для порівняння інші європейські столиці отримали такі показники:
 
  • Берлін – 0,246,
  • Лондон – 0,135,
  • Монако – 0,439.

Найзеленішим столичним містом Європи стало Сараєво з індексом 0,677. А от найменший рівень зелені спостерігається в Афінах (0,087).
 
uapost.us
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com