Київ увійшов до 20 найзеленіших міст Європи

27 листопада 2017
UAPOST.US
Дослідник міського та заміського озеленення науковець Філіп Ґертнер оприлюднив список найзеленіших міст Європи. Київ увійшов до ТОП-20 цього рейтингу.
 
uapost.us
 
Перелік складено за обома типами міст — малими та великими. Також обирав він й варіант найзеленішої столиці. Результати оцінювання були оприлюднені у формі порівняльної схеми. Київ також є у цьому переліку.

Результати оцінки свідчать про вищий рівень озеленення у малих за розміром європейських столицях з низьким рівнем урбанізації. Київ увійшов до числа міст із високим рівнем озеленення.За результатами сукупної оцінки українська столиця увійшла до чільної двадцятки столичних міст Європи та стала першою у списку "Найзеленіших міст Європи з населенням понад 2 млн" з показником індексу рослинності 0,389. Для порівняння інші європейські столиці отримали такі показники:
 
  • Берлін – 0,246,
  • Лондон – 0,135,
  • Монако – 0,439.

Найзеленішим столичним містом Європи стало Сараєво з індексом 0,677. А от найменший рівень зелені спостерігається в Афінах (0,087).
 
uapost.us
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше