Київ потрапив до рейтингу найменш стресових міст світу

22 вересня 2017
UAPOST.US
Укладачі рейтингу Global Least & Most Stressful Cities вибрали найбільш спокійні для життя міста планети. Українська столиця зайняла 88 місце з 150.
  Global Least & Most Stressful Cities – це рейтинг населених пунктів, жителі яких мають найменше страждати від стресу. Для рейтингу дослідники враховували, наприклад, такі фактори, як заробітну плату, рівень безробіття, дорожній трафік, проблеми психологічного характеру, кількість зелених зон, рівень крадіжок і вбивств та кількість сонячних днів на рік.Виявилось, що найбільш спокійне життя в Німеччині – в топ-15 цілих п’ять міст цієї країни, причому Штутгарт зайняв перше місце з рейтингом 1,00 (за методологією дослідників, чим менше, тим краще). Другим став Люксембург (1,13), а третім Ганновер (1,19).

Також в десятці швейцарський Берн, німецький Мюнхен, французький Бордо, шотландський Едінбург, австралійський Сідней, знову німецький Гамбург та Грац із Австрії.
 
uapost.us
 
Київ став 88-м з рейтингом 5,82. Поруч з одного боку Барселона, Алмати та Тяньцзінь, а з іншого – Рим, Асунсьон і Шанхай.

При цьому найбільш стресовим містом світу визнаний іракський Багдад – рейтинг 10,0. Не набагато краще в афганському Кабулі, нігерійському Лагосі та сенегальському Дакарі. Повністю рейтинг можна подивитись тут.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше