Куди піти на вихідних у Львові? На Фестиваль сімейного відпочинку "Дитячий світ"!

19 серпня 2016
Редакція
Коли перед батьками проблема, куди піти з дітьми, найпростіше її вирішення – похід на Фестиваль сімейного відпочинку "Дитячий світ". Переваги такого відпочинку очевидні.
  • По-перше, Ви знайдете чимало якісних товарів на зоні маркету, зокрема: нова колекція шкільної форми, дитячі прибамбасики, цікаві книжки та захоплюючі настільні ігри, корисні солодощі, колекція неповторних аксесуарів та багато багато цікавого.
  • По-друге, це територія активного відпочинку, зокрема постійно-діючий ігровий майданчик з розмальовками, іграми, пригунцями, машинками-каталками, а ще танцювальний калейдоскоп… а Ви знаєте що це?
  • По-третє, це місце, в якому здійснюються дитячі мрії! Адже тут Ваші дітки створять свій ІТ-продукт, спробують стріляти з лука та навчаться гончарству, візьму участь у виїзній науковій лабораторії ОШОУ, в якій фантастика стає реальністю, стануть справжніми кулінарами, а також на них чекає змагання з робототехніки, різьба по дереву та склу. А ще безліч сюрпризів, ПОДАРУНКІВ і, звичайно, фото на згадку…
 
Детальна програма фестивалю тут: www.galexpo.com.ua/images/vustavku/ds15/program15.pdf

Буде Мега цікаво!
ПРИХОДЬ!!! 20 -21 серпня

Місце проведення: м. Львів, "Львівський Палац мистецтв", вул. Коперніка, 17.
Сайт: www.galexpo.com.ua/dytsvit

Офіційні сторінки у facebook:
  Офіційна сторінка у Vk: vk.com/dytsvitlviv
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше