Кілька запитань на Yahoo, що знищать Вашу віру в людство!

16 травня 2014
Редакція
Сьогодні у мережі інтернет часто можна знайти безглузді пошукові запити чи абсурдні питання, які часто не мають здорової логіки. Почуття гумору та рівень освіченості деяких користувачів просто зашкалює своєю плоскістю. Тим не менш, їх щодня задають тисячі людей по всьому світу! Як кажуть, дурних питань немає, а є лише дурні, котрі запитують :)
 
Вашій увазі кілька найбезглуздіших запитань у пошуковику Yahoo. (стаття дещо інтерпритована, проте пошукові запити не змінювалися).

Отож, найсмішніші:


Чи існує закляття як стати русалкою, яке насправді подіє?
Отож, хочу дізнатися чи існує закляття, яке дозволяє  стати русалкою, і яке насправді подіє? Я запитую людей, котрі дійсно вірять у русалок. І не кажіть мені такі речі, як «русалок не існує», я абсолютно серйозно, мене ображає несерйозне ставлення. БУДЬ ЛАСКА, ДОПОМОЖІТЬ ЗНАЙТИ ЗАКЛЯТТЯ!!! Між іншим, я  відьма.

А скелети взагалі вигадані чи справжні?
Мама мого друга якось розповідала, що за нею гнався скелет, проте я не впевнений, що вони взагалі існують, допоможіть, будь ласка.

Що робити, коли дівчина, яка сама не є матір'ю дитини, думає, що я батько цієї дитини?
Я переспав з дівчиною і тепер вона вагітна. Тим не менш, потенційних татусів двоє, проте жоден з нас не вважає себе батьком. Для початку, що коли вона не мама зовсім? То чи буде ця дитина від іншого хлопця? ДОПОМОЖІТЬ!

Як переконатися, чи я є справжньою матір’ю моєї дитини?
Я лише народила, і дитина більше схожа на чоловіка, з котрим я її зачала. Вона зовсім не схожа на мене і мене лякає думка, що він зраджував мені з іншою жінкою і у мене її дитина. Просто це маля найкраще, що могло зі мною трапитися і я не можу навіть уявити, що доведеться його віддати справжній матері. Як бути?

А є взагалі автографи Ісуса Христа?
Я знаю, що є автографи Бейба Рута, Джона Леннона та Джорджа Вашингтона. А чи є автографи  Ісуса Христа, які можна знайти на ebay чи у когось вдома?

Я проковтнув цілий кубик льоду і він з мене «не вийшов».
Я наляканий.... він в мені застряг?
 
А в Канаді є птахи?
Думаю про те, щоб відвідати Канаду і можливо прихопив би з собою камеру, то ж мені цікаво чи у них є птахи, бо знаю, що лосі є точно.

Чи можна безпечно дивитися на фото сонця?
Я знаю, що дивитися на сонце це дуже шкідливо, але що коли я його сфотографую на телефон? Це все одно пошкодить мої очі?

Як мені змінити расу?
Минулого року я був Католиком, але тепер мені набридло. Тож я подумовував наступного року, чи десь так, стати або Китайцем або Росіянином. Як мені змінити расу?

Чому ящірки вмирають?

Вбивати мурах – незаконно?
Сьогодні я йшов по вулиці і побачив мураху на цуцику, то ж я наступив на неї і вбив. Офіцер поліції глянув на мене з презирством, так само мене зміряли багато оточуючих.Тому мене цікавить питання, чи вбивати мурах незаконно??? І я супер серйозно!!! Це не жарт.

Чому крокодили пересуваються так по-гейськи?
Вони ходять так, наче лише зробили манікюр, чи що.

Думаєте це НАСА винайшла грозові бурі для того, щоб прикривати звуки космічних боїв?

Якщо еволюція - це правда, то чому мій пес не перетворився у слона?

Якщо еволюція - це правда, то чому у свиней немає крил?
 
Як зробити з комп’ютерного монітору дзеркало?
Привіт. Хтось знає чи можливо якось використати фонове зображення, щоб мій монітаор став дзеркалом.  Сканування дзеркала не допомагає.

60 секунд і 1 хвилина насправді не одне й те ж?
Можливо питання задають часто, але мене воно гризе уже довший час, то ж от...
Якщо натиснути 60 на мікрохвильовій, то їжа гріється 60 секунд або 1 хвилину. (Ви ж розумієте, так?)
І якщо натиснути на 1:00, гріється одну хвилину або 60 секунд, так?
То ж моє запитання...
Якщо додати 1:00 + 1:00 то = 2:00, так? Отже, їжа грітиметься 2 цілі хвилини, так?
АЛЕ, якщо додати 60 секунд + 60 секунд, буде ж лише одна хвилина і двадцять секунд. Навіть при тому, що 60 секунд - це одна хвилина. (Я знаю, питання дуже заплутане)
Думаю найпростіше сказати це так - яким чином 1 хвилина + 1 хвилина = 2 хвилини, але 60 секунд + 60 секунд = одна хвилина і двадцять секунд?

Чи можна зробити тост у мікрохвильовій?
Я просто страшенно його хочу (я вагітна), але зараз я на роботі, будь ласка, допоможіть!

Чому моя киця вібрує?
Її грудна клітка постійно вібрує так, наче у неї там черв’яки, це нормально? І коли вона це робить, вона видає тихенький звук вібрації, це мене страшенно лякає, це якось ненормально!

Якщо батьки Бетмена померли, то як він взагалі народився?
Як у мертвих батьків можуть бути діти? Тут взагалі немає логіки! Цей момент явно не продумали!

Народ, думаєте якби Майкл Джексон не помер, він би жив досі?

Чому моя рука труситься і стає червоною коли я їм бруд?

Скільки калорій у козявках?
Я завше вибираю козявки з носу і їм їх, це залежність. Скільки калорій у маленькому ролі козявок? Інколи вони вологі і мають жовтий колір.
 
Що буде, якщо пофарбувати зуби білим лаком для нігтів?
Моя кузина так завжди робить і зуби у неї білі. Думаєте, це шкідливо?

Думаєте, люди колись зможуть висадитися на Сонці?
Я от думала собі, що так круто, що людина ступила на Місяць і на Марс, і от я замислилася про те, чи людина зможе колись ступити і на сонце? Я знаю, що там дуже жарко, але якщо зробити це взимку, коли температура сонця сягає градусів 30? Я впевнена, що тоді можливо!

Як ви дістаєте спагетті зі спідньої білизни?
Просто у мене був макарон у спідній білизні. У моїй білій, бавовняній білизні.

То я таки перетворила свого хлопця на вампіра?
Отож, у мене новий хлопець і ми зустрічаємося уже десь місяць. Тим не менше, якоїсь ночі у нас був кіно марафон по «Сутінках» (я просто ОБОЖНЮЮ "Сутінки") і у мене виникла мрія мати хлопця вампіра!    

Я експериментувала з поїданням власної крові відколи вийшли книги, і тепер я вважаю себе вампіром. Зазвичай я збираю кров, яку природно втрачаю щомісяця (тримаю тампони у холодильнику і т.д) і висмоктую їх чи з’їдаю уже пізніше.

От я вирішила спробувати обернути на вампіра свого хлопця. Отож, коли він заходить, я готую йому їжу і додаю свою кров. Я також намагалася готувати кров’яні пундики, але тільки тоді, коли у мене прилив (ну, крові ж багато потрібно) – тож я, зазвичай, додаю лише трохи у маринад чи пасту і т.д. Він взагалі не здогадується :Р

Я вже так 3-4 тижні роблю – думаєте він уже став вампіром?


Джерело: www.buzzfeed.com

Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Автор - Юлія Нагірняк
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

user 17 травня 2014
круто)))
Julia Nagirnyak Julia Nagirnyak 16 травня 2014
Так Лілю, вони ще й вірять у те, що пишуть ;Р
Ліля 16 травня 2014
ОМГ)! не віриться що таке можуть питати всерйоз))
Всі коментарі
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше