Івано-Франківський природничо-математичний ліцей запрошує на навчання

13 травня 2016
Редакція
Івано-Франківський природничо-математичний ліцей оголошує прийом документів учнів, які закінчили 7 клас, для вступу до класу доліцейної підготовки (8 клас) за профілями: хіміко-біологічний, фізико-математичий. 

При наявності місць буде проведено додатковий набір на ІІІ курс (10 клас). 

Прийом документів буде проводитись з 10.05 по 10.06.2016 р. у приміщенні ліцею за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. І. Франка, 33. 

Вступникам необхідно подати:
 

  • заяву;
  • табель успішності за 7 клас (для вступників до класу доліцейної підготовки);
  • свідоцтво про базову загальну середню освіту (для вступників на ІІІ курс)


Діагностування рівня навчальної підготовки (для вступників до класу доліцейної підготовки) буде проводитись з біології (хіміко-біологічний профіль) та математики (фізико-математичний профіль). 
   
Вступні випробування (для вступників на ІІІ курс) будуть проводитись з біології, української мови /диктант/ (хіміко-біологічний профіль) та математики, української мови /диктант/ (фізико-математичний профіль). 

Діагностування рівня навчальної підготовки та вступні випробування відбудуться з 13.06 по 17.06.2016р. 

Призери ІІ, ІІІ, ІV етапів всеукраїнських предметних олімпіад приймаються до ліцею поза конкурсом. 
 
Довідки за телефоном: 2-38-47

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше