Вивчаємо італійські жести / і gesti italiani

2 лютого 2015
TUTTO BENE ☆Italiano☆

1. Чхав я на все!

Найпопулярніший італійський жест. Зігніть руку в лікті, долоня та пальці направлені до Вас. Піднесіть долоню до горла, та швидко проведіть всіма пальцями до кінчика підборіддя. По-італійськи це звучить: "Non mi frega!", а по-англійськи: "I don’t give a *&#@!".
 

2. Достатньо!

Теж відомий та популярний жест не тільки в Італії, але й по всьому світу. Не потребує особливих пояснень: руки зігнуті перед собою, долоні горизонтально. Відводите від середини і до країв. По-італійськи це звучить: "Basta!", а по-англійськи: "Enough!".
 

3. Ти що, збожеволів?!

Складаєте пальці однієї руки разом і прикладеєте до чола. По-італійськи це звучить: "Sei pazzo?", а по-англійськи: "Are you nuts!".
 

4. Та що ти хочеш від мене?! або Що за *&#@ ти несеш?

Складаєте пальці однієї руки чи обох разом і повертаєте кінчиками вгору. Тримаєте їх на деякій відстані від тіла або можете махати вгору і вниз. По-італійськи це звучить: "Ma che vuoi?" чи "Che cavolo dici?", а по-англійськи: "What do you want?" чи "What the heck are you saying?"
 

5. Ідеально!

Для відтворення цього італійського жесту потрібно скласти пальці як американське "okay" (вказівний та великий пальці разом) й провести рівну горизонтальну лінію. По-італійськи це звучить: "Perfetto", а по-англійськи: "Perfect".
 

6. Я голодний

Просто декілька разів прикладаєте руку боком до поясу. По-італійськи це звучить: "Ho fame", а по-англійськи: "Hungry".
 

7. Пригостіть цигаркою

Складаєте вказівний та середній пальці літерою V, підносите у напрямку до рота, а потім від нього. По-італійськи це звучить: "Hai una sigaretta, per favore?", а по-англійськи: "Can I have a cigarette please?".
 

8. Включи мозок. Не тупи!

Досить зрозумілий жест. Вказівний палець піднесіть до скроні. По-італійськи це звучить: "Usa la testa!", а по-англійськи: "Use your head! Don’t be stupid!".
 
Італійці просто не можуть розмовляти без жестів. Благаючі, образливі та обіцяючі жести відкривають вікно в римську культуру у цікавому відеосюжеті Emiland Guillerme та Rachel Donadio "Коротка історія італійських жестів".

Italian Hand Gestures A Short History


Immagini di Alfredo Cassano
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше