Інкубаційна програма за один день

12 грудня 2016
Редакція
15 грудня о 9.00 в офісі 1991 Open Data Incubator (Жилянська,75б) відбудеться одноденна інкубаційна програма для стартапів на ранній стадії. Організаторами є Інкубатор 1991 в партнерстві з некомерційною организацією VentureWell, яка впроваджує глобальні інновації через науку і технології (GIST), США.

Програма буде уперше представлена українським підприємцям у форматі GIST Startup Boot Camp. Інтенсив допоміг тисячам підприємців перейти від мрії до прописаної бізнес-моделі, перетворити інноваційну ідею на успішний інноваційний бізнес.
 

Спільно з менторами ви опрацюєте теми:

- тестування концепції запуску через принципи LeanStartup,
- як досягти розуміння цінностей вашого продукту на основі зворотного зв'язку від клієнтів,
- пошук Product - Market Fit для вашого продукту,
- як створити стійку і масштабовану бізнес-модель і заробляти гроші на продажах.
 
Ментори програми - Ендрю Маас (Andrew Maas), Assistant Vice President for Research and Director of the Office of Innovation & Technology Commercialization at Louisiana State University.

Також в програмі беруть участь українські ментори, які у рамках дискусійної панелі поділяться досвідом і порадами.
 
Деталіwww.gistnetwork.org/content/gist - startup - master - class - kyiv - ukraine
Реєструйтеся - goo.gl/forms - startup - master - class - kyiv - tickets - 29744450452
 
Організатор: GIST
Дата: 15 грудня
Час: 9:00 - 18 00
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше