INFOтеймент: розважаємо словами. Як написати текст, який захочуть проковтнути!

30 серпня 2017
Редакція
Щодня ми щось пишемо. Пости на Фейсбук, листи партнерам, текстові повідомлення коханим, імейли друзям. Усі ми пишемо по-різному, утім, одних читають із задоволенням, а інших – так, по діагоналі. На сторінки одних підписуються сотні, на вихід їхніх книжок очікують тисячі. У чому тут секрет? Давайте розбиратися разом.
 
Як написати текст, який захочуть проковтнути? Як оволодіти мистецтвом словесної майстерності? Як не лише розповідати, але й "показувати" словами, творити кінематографічну картинку, оживляти свій текст так, щоб він хвилював, лякав, веселив, розважав, дратував, вражав і у жодному випадку не залишав байдужим?

Як писати так, аби не просто читали, а щоразу з величезним нетерпінням очікували на ваш текст?

Якщо ви не знаєте, з якого боку підійти до написання своєї найпершої книжки, якщо давно мрієте розпочати вести свій власний, авторський блог, але все ніяк не наважитеся, якщо плануєте вести цікаву й успішну сторінку на Фейсбук, написати особливого листа коханому чи веселу записку подружці, вам – сюди.

Запрошуємо до неймовірного словесного світу Слави Світової, письменниці, happy lifestyle blogger, коуча зі словесної майстерності та творчості, авторки популярних книжок "Жменька слів для доброго настрою" (2014) та "Жила-була я" (2016), ідейної натхненниці Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна" та генератора ідей у творчій агенції "Бюро Дівочих Мрій".
 

Під час авторського практикуму "INFOтеймент: розважаємо словами. Як написати текст, який захочуть проковтнути!", який відбудеться 8 вересня разом зі Славою ви:

ДІЗНАЄТЕСЯ:

  • як звичайні люди перетворюються на успішних блогерів,
  • як працюють універсальні закони створення вдалого, яскравого тексту, а також для чого існує правило "Трьох",
  • що саме робить текст дотепним, веселим і легким,
  • чому, перш ніж сідати писати, треба поставити собі кілька запитань і неодмінно знайти на них відповіді.

НАВЧИТЕСЯ:

  • придумувати, "показувати" словами, оживляти своїх героїв,
  • знаходити сюжети та ідеї для ваших текстів,
  • приборкувати свого внутрішнього критика та проганяти страх,
  • насолоджуватися потоком слів і процесом написання тексту.


10% теорії та 90% практики. Ви будете писати дуже багато, але з настроєм, легко і в чудовій компанії! Величезна кількість творчих завдань і писемних активностей розбурхають вашу фантазію та допоможуть упіймати Музу за хвоста! 

Коли: ​8 вересня 2017р.
Організаційний внесок: 150 грн.
Реєстрація обов’язкова: goo.gl/forms/ETu53I6cibyku3cn1
Сторінка події на Фейсбук: www.facebook.com/events/361176480968495
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Який стосунок має Гелловін до України?
​Незабаром нас очікує дещо контроверсійне свято. Для когось Гелловін – це можливість стати казковим чудернацьким створінням і повеселитися з друзями. А хтось вважає, що це – "диявольське свято, яке не повинно з'являтись у лексиконі українців". Але який же стосунок Гелловін має до України?
Читати більше