Індекс інвестиційної привабливості України став найвищим за останні 6 років

4 липня 2017
Редакція
Індекс інвестиційної привабливості України за версією топ-менеджерів членських компаній Європейської Бізнес Асоціації став найвищим за останні 6 років. Зараз цей показник становить 3,15 бала за 5-бальною шкалою. Про це повідомляє "Економічна правда" з посиланням на департамент комунікацій Європейської Бізнес Асоціації.
 
ain.ua
 
У червні минулого року індекс становив 2,88 бала. Останній раз позначку в 3 бали показник перетинав лише в другому кварталі 2011 року.


 
Європейська Бізнес Асоціація провела опитування серед керівників 142 найбільших міжнародних і українських компаній. Серед позитивних змін респонденти виділили відкритість державних даних, розвиток електронних сервісів, спрощення процедури отримання дозвільних документів на будівництво, мораторій на перевірки та ослаблення валютного контролю. Серед аспектів, на які владі потрібно звернути особливу увагу, були названі боротьба з корупцією, судова і земельна реформи.
 
Європейська Бізнес Асоціація - неурядова організація, яка об'єднує понад 900 європейських, міжнародних та вітчизняних компаній, які працюють в Україні. Ініціатором її створення була Європейська комісія.
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше