Імміграція в Польщу через мовні курси у Варшаві

18 березня 2015
UAPOST.US

Унікальна пропозиція від "EUROSTUDY" для бажаючих вивчити польську і залишитися у Польщі.
 


Для тих, хто бажає пов'язати своє майбутнє з однією з країн Європейського Союзу і для цього планує переїхати на постійне місце проживання до Польщі, компанія "EUROSTUDY" пропонує унікальну можливість здійснити задумане. Спеціальна пропозиція полягає в "Річних курсах польської мови", від нульового до просунутого рівня, які проходять безпосередньо у столиці Польщі - Варшаві.

Завдяки особливій атмосфері старовинного міста, його історичним пам'яткам архітектури, включеним до списку Всесвітньої спадщини, палацам, прекрасним паркам і алеям, слухачі курсів зможуть відчути особливу енергетику країни, ознайомитись з її традиціями і культурою та за досить короткий період навчання більш усвідомлено затвердитись у своєму рішенні.

Головне це те, що компанія "EUROSTUDY" в даній пропозиції гарантує отримання річної Національної візи (з перебуванням впродовж року на території Польщі). І більше того, по приїзду на курси юрист компанії надасть безкоштовну юридичну допомогу в оформленні виду на проживання (ВНП) терміном від 1 до 3 років. Його професійними послугами клієнти "EUROSTUDY" зможуть також скористатися протягом усього періоду річного навчання.

Особлива цінність отримання виду на проживання в Польщі при цьому полягає в тих величезних можливостях, які відкриваються перед його власником. У самій Польщі це, наприклад, право легально працевлаштуватися, придбати нерухомість або відкрити свій бізнес, безкоштовно користуватися медичними послугами або навіть іммігрувати разом зі своєю родиною. Також ВНП дає право жити і навчатися на території будь-якої з країн Євросоюзу та безперешкодно подорожувати країнами Шенгенської зони, не оформляючи візу. Трирічний період ВНП гарантує отримання постійного місця проживання.

"Річні курси польської мови у Варшаві" окрім високорівневого викладання та навчання всім необхідним мовним навичкам мають також ще одну незаперечну перевагу - це занурення в мовне середовище і відмінні можливості для спілкування з носіями мови. Більш того, привітність польського суспільства обумовлена ще й загальнонаціональним курсом на інтернаціоналізацію польської освіти, яка охоче вітає молодих іноземців.

До того ж, здавна Варшава є університетським містом, в якому проходить навчання величезна кількість студентів з усього світу, це неймовірним чином розширить коло знайомств і допоможе українським абітурієнтам вступити і навчатися в обраному польському виші, а також допоможе в побудові міжнародної кар'єри в майбутньому.

Курси проводяться для рівнів А1, А2, В1, В1+ протягом 12 місяців в малих групах (по 6-8 чоловік). Заняття проходять два рази на тиждень по 90 хвилин кожне (всього 176 академічних годин навчання). Стартують курси 09.04.2015 року.

Детальну інформацію про "Річні курси польської мови у Варшаві" можна отримати на офіційному сайті компанії "EUROSTUDY" за цим посиланням, а також за телефоном: (044) 200-28-44.

Джерело: 
OSVITA.UA

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше