Ідея коміксів

4 квітня 2018
Анастасія

Передумови для появи журналів коміксів створило одне з найбільших видавництв Street & Smith. З тих пір вони стали невід'ємною частиною розвитку культури в Америці.

Видавництво було засноване в 1855 році та ніколи не залишалося поза модою, тенденціями і розвитком літератури в США. Як в період свого існування, так і дотепер воно не відстає від часу.

У 1930-х роках Street & Smith придбало журнал фантастики "Astounding" в Clayton Magazines, які швидко збанкротували. "Золотий вік" журналу припав якраз на період його існування під егідою Street & Smith. В цей же час видавництво починає випускати пригодницькі "журнали одного героя" ("Shadow", "Doc Savage" та інші), які створили передумови для появи через кілька років коміксів. Ці пригодницькі видання здобули грандіозну популярність серед американців і доволі швидко поширювалися всією Європою. І дотепер комікси залишаються невід'ємною частиною Америки.

У ХХІ столітті комікси втратили той ореол несерйозності та інфантильності, що супроводжував їх останні 70-80 років. Сьогодні їх читають підлітки, дорослі, діти, чоловіки і жінки, банкіри і студенти, їх досліджують в університетах і за ними знімають артхаусне кіно. Барак Обама відкрито говорить, що захоплюється Суперменом, у мультивсесвіті Marvel поруч із Людьми Ікс діє відомий фізик Стівен Гокінґ, а в Массачусетському технологічному інституті коміксам присвячено цілий курс.

А видавництво Street & Smith, що активно сприяло розвитку журналів коміксів ще з 30-х років, не тільки продовжує випускати у світ такого роду літературу, але й бере активну участь в Комікс-коні - це один з найпопулярніших комікс-фестивалей, де видавництва представляють усім відомих супергероїв, американці голосно називають комікси "дев'ятим мистецтвом" і вдягаються як герої журналів. Видавництво на цьому фестивалі представило вже 18 різних комікс-видань.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше