Ідея Гри "Соловей"

30 березня 2018
Анастасія

Назва: "Соловей"

Мета: Показати, що людям не можна здаватися. І навіть тендітна і ніжна жінка може внести свою лепту у спасіння людей і країни. 

Цільова аудиторія: 16+

Жанр: рольова гра на основі історичних подій

Дії відбуваються у Франції під час Другої світової війни. Німці захопили більшу частину країни. Та частина, що залишилася у володінні французів, не заспокоювалася до кінця війни. Жителі окупованих місць ділилися на дві групи: ті, що бунтували і стали частиною Руху Опору, і ті, що виживали за рахунок зради власній Батьківщині (колабораціоністи). Головна героїня Ізабель Розіньйоль - молода дівчина з дуже експресивним характером, яка усім своїм єством намагається показати, що жінка може захищати свою країну.

Гра ділиться на 4 рівні:

1 рівень

Основна задача цього рівня - поширювати заборонену літературу та листівки із закликом до боротьби за Вільну Францію. Для цього Ізабель потрібно було віднайти людину, яка б могла робити ці листівки. Її батько Жульєн взявся за цю роботу. І дав їй фальшиві документи з її новим ім'ям - Жульєтт Жервез.

Ці листівки вона мала забирати в схованці і потайки розносити в усі поштові ящики міста Карріву, де жила на той час. Якщо вона попадеться, то буде мертва.

2 рівень

Ізабель отримує роль провідника. Вона їде з містечка Карріву до Парижу, де отримує листи від одних учасників Руху Опору для інших і виконує завдання, такі як: зібрати боєприпаси зі списку, віднайти 5 гестапівців за описом, віднайти командуючого фон Ріхтена. Також потайки. Якщо її спіймають вона буде мертва і цей рівень почнеться спочатку.

3 рівень

Роль рятівника збитих британських та американських льотчиків. Ізабель має завдання перевести льотчиків за кордон Франції в Іспанію до британського посольства, переходячи через Піренейські гори. На шляху можуть траплятися німці. Нашим героям можна застосовувати зброю в усіх рівнях. Її можна купувати та обмінювати.

Під час походу Ізабель з льотчиками зупиняється в кількох місцях, де отримує ще завдання. По закінченню кожного із завдань вона відправляє листа до Руху Опору, в якому написано два слова "Соловей перелетів", що означало, що вона виконала завдання.

4 рівень

Концтабір для політв'язнів.

Ізабель потрапляє у концтабір. Тут її завдання полягає в тому, щоб віднайти своїх друзів з Руху Опору, які теж туди потрапили. Виконати кілька завдань. По завершенню їх звільняє Альянс, а нацисти відступають.

Війна  для них закінчилася.

Game over :)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше