Ідея Гри "Соловей"

30 березня 2018
Анастасія

Назва: "Соловей"

Мета: Показати, що людям не можна здаватися. І навіть тендітна і ніжна жінка може внести свою лепту у спасіння людей і країни. 

Цільова аудиторія: 16+

Жанр: рольова гра на основі історичних подій

Дії відбуваються у Франції під час Другої світової війни. Німці захопили більшу частину країни. Та частина, що залишилася у володінні французів, не заспокоювалася до кінця війни. Жителі окупованих місць ділилися на дві групи: ті, що бунтували і стали частиною Руху Опору, і ті, що виживали за рахунок зради власній Батьківщині (колабораціоністи). Головна героїня Ізабель Розіньйоль - молода дівчина з дуже експресивним характером, яка усім своїм єством намагається показати, що жінка може захищати свою країну.

Гра ділиться на 4 рівні:

1 рівень

Основна задача цього рівня - поширювати заборонену літературу та листівки із закликом до боротьби за Вільну Францію. Для цього Ізабель потрібно було віднайти людину, яка б могла робити ці листівки. Її батько Жульєн взявся за цю роботу. І дав їй фальшиві документи з її новим ім'ям - Жульєтт Жервез.

Ці листівки вона мала забирати в схованці і потайки розносити в усі поштові ящики міста Карріву, де жила на той час. Якщо вона попадеться, то буде мертва.

2 рівень

Ізабель отримує роль провідника. Вона їде з містечка Карріву до Парижу, де отримує листи від одних учасників Руху Опору для інших і виконує завдання, такі як: зібрати боєприпаси зі списку, віднайти 5 гестапівців за описом, віднайти командуючого фон Ріхтена. Також потайки. Якщо її спіймають вона буде мертва і цей рівень почнеться спочатку.

3 рівень

Роль рятівника збитих британських та американських льотчиків. Ізабель має завдання перевести льотчиків за кордон Франції в Іспанію до британського посольства, переходячи через Піренейські гори. На шляху можуть траплятися німці. Нашим героям можна застосовувати зброю в усіх рівнях. Її можна купувати та обмінювати.

Під час походу Ізабель з льотчиками зупиняється в кількох місцях, де отримує ще завдання. По закінченню кожного із завдань вона відправляє листа до Руху Опору, в якому написано два слова "Соловей перелетів", що означало, що вона виконала завдання.

4 рівень

Концтабір для політв'язнів.

Ізабель потрапляє у концтабір. Тут її завдання полягає в тому, щоб віднайти своїх друзів з Руху Опору, які теж туди потрапили. Виконати кілька завдань. По завершенню їх звільняє Альянс, а нацисти відступають.

Війна  для них закінчилася.

Game over :)

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше