Google запустив віртуальний тур по МКС

24 липня 2017
Андрій К.
Поки всі ми з нетерпінням чекаємо запуску програм космічного туризму, можна стати віртуальним астронавтом завдяки високим технологіям. Сервіс Street View від Google виходить за рамки земних панорам і пропонує перенестися на орбіту, щоб здійснити подорож Міжнародною космічною станцією, "прогулятися" кожним з 15 модулів МКС, заглянути в усі кутки і поцікавитися, де що лежить і навіщо це потрібно.
 
ain.ua

Фотографії для Google Street View зробив астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке, який провів шість місяців на борту МКС як бортінженер. Він повернувся на Землю в травні 2017 року і розповів про те, як воно - жити і працювати на МКС і робити зйомки в невагомості.

"Впродовж 16 років астронавти працюють і живуть на МКС, яка складається з 15 з'єднаних між собою модулів, що літають на висоті 250 миль над Землею. МКС служить базою для вивчення космосу - можливих майбутніх місій на Місяць, Марс та астероїди - і дає нам унікальний погляд на саму Землю. Ми можемо збирати дані про земні океани, атмосферу і поверхню Землі. Ми можемо проводити експерименти і дослідження, які ми не змогли б зробити на Землі, наприклад, моніторинг того, як тіло людини реагує на мікрогравітацію, розкриття таємниць імунної системи, вивчення циклонів для попередження населення і урядів під час виникнення шторму або моніторинг швидко зростаючої кількості морського сміття", - пише астронавт.
 
ain.ua
 
Сьогодні ви можете самі віртуально прогулятися МКС - місцем з дуже обмеженим доступом. В рамках віртуального туру можна дізнатися, де працюють співробітники МКС, як зберігають фізичну форму в умовах невагомості, яку їжу вживають і де проводять наукові експерименти.


"Дивлячись на Землю зверху, я почав думати про світ трохи по-іншому, і я сподіваюся, що МКС в Google Street View змінить і ваш погляд на світ".


За словами Песке, зібрати достатню кількість фотографій для віртуального туру на МКС було не так просто. "У МКС є технічне обладнання на всіх поверхах, з великою кількістю кабелів і складною схемою, коли модулі розташовані у всіх напрямках - вліво, вправо, вгору, вниз. І це переповнене місце, де шість членів екіпажу проводять дослідження і технічне обслуговування по 12 годин на день. Існує безліч перешкод, і час для фотографування у нас був обмежений... О, і не забудьте про нульову силу тяжіння", - розповів він.



Також Google опублікував відео про те, як проходили зйомки цього дивовижного проекту.

До слова, це не єдиний віртуальний тур по МКС. Роком раніше Європейське космічне агентство (ESA) випустило серію відеороликів з кутом огляду 360 градусів, які дозволяють здійснити віртуальну подорож декількома модулями Міжнародної космічної станції. Також на сайті є панорамний тур, який дозволяє розглянути космічну станцію максимально докладно.

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше