"Є-РОЗСЛІДУВАННЯ". Конкурс студентських розслідувань на основі відкритих даних

10 жовтня 2016
Оксана Аті

Громадська ініціатива "Пошуково-аналітична система 007" спільно з офіційним порталом публічних фінансів Є-data Міністерства фінансів України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" розпочали спільний проект з 10 університетами, який має на меті ознайомити майбутніх журналістів з новими інструментами для роботи з відкритими даними. 

"Є-розслідування" - другий регулярний національний Конкурс для молоді України: студентів, активних молодіжних організацій та ініціатив. Проводиться в рамках програми "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Конкурс проводиться на найкраще розслідування, аналітику щодо ефективності використання публічних коштів та випадків завдання шкоди суспільним інтересам.
 Якщо Ви:
- молода людина віком до 35 років,
- маєте публікацію дослідницьких матеріалів на основі відкритих даних про бюджетні кошти, ОБОВ'ЯЗКОВО подавайте таку публікацію на конкурс Є-Розслідування
Просто відправте її на адресу edataua@gmail.com 


Умови проведення конкурсу Є-розслідування для молоді:

  • На конкурс можуть бути представлені роботи, які стосуються розслідування фактів порушення суспільних інтересів у секторі публічних фінансів, аналізу ефективності використання публічних коштів і базуються на відкритих базах даних та сервісах. До конкурсу допускаються роботи які раніше не брали участі в конкурсі "Є-розслідування".
  • Роботи, що беруть участь у конкурсі, мають бути оприлюднені чи\або поширені через соціальні мережі (Facebook, youtube, або ЗМІ)
  • Період оприлюднення матеріалів, що подаються на конкурс, в соціальних мережах – протягом 2016 року
  • Рекомендоване обмеження обсягу роботи – 5 тис. знаків
  • Один учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт
  • Роботи повинні ОБОВ'ЯЗКОВО мати посилання на портали Е-Data та Пошуково-аналітичну систему 007 як на джерело/одне з джерел інформації, використаної в розслідуванні або аналітичному дослідженні. Використання інших масивів відкритих даних, а також користування сервісами на основі відкритих даних, наприклад, BI ProZorro, Розумне місто, тощо дозволяється і схвалюється.
  • Надсилайте свої роботи на адресу оргкомітету edataua@gmail.com
  • Подані на конкурс матеріали будуть оцінюватися професійним журі в категорії «розслідування та аналітичні дослідження»
  • Терміни подачі матеріалів на конкурс подовжено до 5 грудня 2016 року.

Призовий фонд конкурсу збільшено - 20 000 грн

Більше інформації про конкурс Є-розслідування

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше