"Є-РОЗСЛІДУВАННЯ". Конкурс студентських розслідувань на основі відкритих даних

10 жовтня 2016
Оксана Аті

Громадська ініціатива "Пошуково-аналітична система 007" спільно з офіційним порталом публічних фінансів Є-data Міністерства фінансів України за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" розпочали спільний проект з 10 університетами, який має на меті ознайомити майбутніх журналістів з новими інструментами для роботи з відкритими даними. 

"Є-розслідування" - другий регулярний національний Конкурс для молоді України: студентів, активних молодіжних організацій та ініціатив. Проводиться в рамках програми "Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади" (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією та виконується Фондом Східна Європа та партнерами.

Конкурс проводиться на найкраще розслідування, аналітику щодо ефективності використання публічних коштів та випадків завдання шкоди суспільним інтересам.
 Якщо Ви:
- молода людина віком до 35 років,
- маєте публікацію дослідницьких матеріалів на основі відкритих даних про бюджетні кошти, ОБОВ'ЯЗКОВО подавайте таку публікацію на конкурс Є-Розслідування
Просто відправте її на адресу edataua@gmail.com 


Умови проведення конкурсу Є-розслідування для молоді:

  • На конкурс можуть бути представлені роботи, які стосуються розслідування фактів порушення суспільних інтересів у секторі публічних фінансів, аналізу ефективності використання публічних коштів і базуються на відкритих базах даних та сервісах. До конкурсу допускаються роботи які раніше не брали участі в конкурсі "Є-розслідування".
  • Роботи, що беруть участь у конкурсі, мають бути оприлюднені чи\або поширені через соціальні мережі (Facebook, youtube, або ЗМІ)
  • Період оприлюднення матеріалів, що подаються на конкурс, в соціальних мережах – протягом 2016 року
  • Рекомендоване обмеження обсягу роботи – 5 тис. знаків
  • Один учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт
  • Роботи повинні ОБОВ'ЯЗКОВО мати посилання на портали Е-Data та Пошуково-аналітичну систему 007 як на джерело/одне з джерел інформації, використаної в розслідуванні або аналітичному дослідженні. Використання інших масивів відкритих даних, а також користування сервісами на основі відкритих даних, наприклад, BI ProZorro, Розумне місто, тощо дозволяється і схвалюється.
  • Надсилайте свої роботи на адресу оргкомітету edataua@gmail.com
  • Подані на конкурс матеріали будуть оцінюватися професійним журі в категорії «розслідування та аналітичні дослідження»
  • Терміни подачі матеріалів на конкурс подовжено до 5 грудня 2016 року.

Призовий фонд конкурсу збільшено - 20 000 грн

Більше інформації про конкурс Є-розслідування

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше