Дві українські дитячі книги визнали найкращими у світі

29 березня 2018
Редакція

Творча майстерня "Аґрафка" стала переможцем однієї з найпрестижніших міжнародних премій в галузі дитячої літератури - Bologna Ragazzi Award 2018. Диптих дуету ілюстраторів (Романи Романишин та Андрія Лесіва) - "Голосно, тихо, пошепки" і "Я так бачу" - був визнаний найкращим у номінації Non Fiction. Книги вийшли друком у Видавництві Старого Лева.

prolviv.com

На конкурсі Bologna Ragazzi Award видавництва з усього світу представляють свої найкращі книги. Міжнародне журі оцінює "учасниць" за кількома параметрами, котрі включають ідею та концепцію, ілюстративне, дизайнерське і текстове наповнення. Ця премія вважається "Оскаром" у галузі дитячої літератури.

"Це означає, що ця книжка задає тренд на весь ринок і є найкращою на ньому. І, звісно, увага видавців буде прикута до неї, вони будуть зацікавлені придбати права і видати її в своїй країні", – зазначила Оксана Зьобро, керівниця відділу маркетингу і зв'язків з громадськістю ВСЛ.

Сторінка книги "Голосно, тихо, пошепки"
prolviv.com

У видавництві також розповіли, що це вже не перша перемога майстерні "Аґрафка" на Bologna Ragazzi Award: у 2014 році їхня книга "Зірки і макові зернята" стала лідером в номінації "Opera Prima", а в 2015 фаворитом категорії "New Horizons" став їхній доробок - "Війна, що змінила Рондо". 

Сторінка книги "Я так бачу"
prolviv.com

Варто зазначити також, що книга "Голосно, тихо, пошепки" раніше здобула відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі "ВІВ 2017". 

Права на видання книг, створених українською майстернею "Аґрафка", вже придбали видавництва з понад десяти країн світу.

"Андрій Лесів та Романа Романишин – не лише єдині українці, котрі перемогли у найпрестижнішому міжнародному конкурсі в галузі дитячої літератури та ілюстрації Bologna Ragazzi Award, – коментують перемогу у Видавництві Старого Лева. – Вони ще й чи не єдині з усього світу, хто за 5 років підкорив цю вершину тричі. І це означає, що саме вони зараз – один із найпотужніших голосів серед дитячих авторів-ілюстраторів-дизайнерів, та задають тон і тренд для всього світового книжкового ринку дитячої ілюстрованої літератури".

Джерело: prolviv.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше