Дві українські дитячі книги визнали найкращими у світі

29 березня 2018
Редакція

Творча майстерня "Аґрафка" стала переможцем однієї з найпрестижніших міжнародних премій в галузі дитячої літератури - Bologna Ragazzi Award 2018. Диптих дуету ілюстраторів (Романи Романишин та Андрія Лесіва) - "Голосно, тихо, пошепки" і "Я так бачу" - був визнаний найкращим у номінації Non Fiction. Книги вийшли друком у Видавництві Старого Лева.

prolviv.com

На конкурсі Bologna Ragazzi Award видавництва з усього світу представляють свої найкращі книги. Міжнародне журі оцінює "учасниць" за кількома параметрами, котрі включають ідею та концепцію, ілюстративне, дизайнерське і текстове наповнення. Ця премія вважається "Оскаром" у галузі дитячої літератури.

"Це означає, що ця книжка задає тренд на весь ринок і є найкращою на ньому. І, звісно, увага видавців буде прикута до неї, вони будуть зацікавлені придбати права і видати її в своїй країні", – зазначила Оксана Зьобро, керівниця відділу маркетингу і зв'язків з громадськістю ВСЛ.

Сторінка книги "Голосно, тихо, пошепки"
prolviv.com

У видавництві також розповіли, що це вже не перша перемога майстерні "Аґрафка" на Bologna Ragazzi Award: у 2014 році їхня книга "Зірки і макові зернята" стала лідером в номінації "Opera Prima", а в 2015 фаворитом категорії "New Horizons" став їхній доробок - "Війна, що змінила Рондо". 

Сторінка книги "Я так бачу"
prolviv.com

Варто зазначити також, що книга "Голосно, тихо, пошепки" раніше здобула відзнаку Міжнародного бієнале ілюстрації в Братиславі "ВІВ 2017". 

Права на видання книг, створених українською майстернею "Аґрафка", вже придбали видавництва з понад десяти країн світу.

"Андрій Лесів та Романа Романишин – не лише єдині українці, котрі перемогли у найпрестижнішому міжнародному конкурсі в галузі дитячої літератури та ілюстрації Bologna Ragazzi Award, – коментують перемогу у Видавництві Старого Лева. – Вони ще й чи не єдині з усього світу, хто за 5 років підкорив цю вершину тричі. І це означає, що саме вони зараз – один із найпотужніших голосів серед дитячих авторів-ілюстраторів-дизайнерів, та задають тон і тренд для всього світового книжкового ринку дитячої ілюстрованої літератури".

Джерело: prolviv.com

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше
Проект «Всі. Свої» проведе спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів
Проект «Всі. Свої», який об'єднав найбільшу кількість українських брендів на одній платформі, організовує спеціальний pop-up маркет під час проведення фіналу Ліги чемпіонів. Поки Київ прийматиме тисячі туристів, 24-27 травня свої двері на Хрещатику відкриє Ukrainian Design Market.
Читати більше