До Дня незалежності виходить найнезвичніший англомовний путівник по Україні!

11 серпня 2015
Редакція
До 24 серпня видавництво "Основи" випускає третє перевидання Awesome Ukrainе. Після Євромайдану, окупації Криму і війни з Росією знаковий путівник змінив обкладинку: відтепер традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а коктейль Молотова.
 
Awesome Ukraine цікавий для тих, хто шукав пізнавальну і оригінальну інформацію про Україну англійською мовою, кому доводилося самому пояснювати іноземним гостям, чому наша символіка — жовто-блакитний прапор і тризуб, чому в українців є сентименти до солов’я, калини і сала, чому ми пишаємося Пилипом Орликом, Сержем Лифарем, братами Кличками і літаком АН-225 "Мрія", а центр Європи знаходиться у Закарпатській області.
 
"Наша мета розповісти про Україну з гумором, без пафоса та з іронією", — говорить видавець Дана Павличко. — Awesome Ukrainе доводить, що Україна сучасна і цікава, але українці також можуть і постояти за себе! Саме тому путівник змінив обкладинку і поповнився матеріалами про Помаранчеву революцію, Євромайдан і День незалежності. Також у видання додалися статті про багатьох видатних українців: від Богдана Хмельницького до Казимира Малевича.
 
"Ми розпочали серію Awesome Ukrainе 4 роки тому. Минулого року випустили подібний проект по столиці Awesome Kyiv і активно працюємо над книжками Awesome Lviv та Awesome Odesa. Саме ці книги створюють кращий PR Україні і викликають зацікавленість в іноземців", — розповідає співавтор ідеї Анна Копилова.

Книга складається з 7 розділів: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт,  індустрія. Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!
 
У продаж Awesome Ukrainе надійде 24 серпня, а оформити попереднє замовлення можна на сайті видавництва за посиланням osnovypublishing.com/book/awesomeukraine
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше