Діаманти з праху: шведська компанія перетворює кремовані залишки людей у діаманти

17 жовтня 2014
Редакція
Шведська компанія Алґорданза, Знайшла цікавий, проте незвичний підхід як закарбувати пам'ять про близьких, яких уже немає поряд з нами; кремований прах ваших рідних спресують та нагріють, перетворивши їх на штучний діамант, який можна носити і таким чином пам'ятати людину.
 
Починається все з хімічного процесу, за допомогою якого з праху покійника виділяють вуглець. ПОтім його нагрівають, щоб перетворити в графіт. Далі графіт нагрівають до 2 700 градусів за Фаренгейтом і піддають силі вище, ніж 870 000 фунтів на квадратний дюйм. Колір готового діаманта, який може варіюватися від білого до темно-синього, залежить від вмісту бору у прасі померлого. Ціна за невеликий діамант без додаткового обслуговування починається від 4 259 швейцарських франків ($4 474).
 
Більше інформації можна знайти тут:  algordanza.com | Facebook (h/t: ecouterre)
 
Людське тіло на 18% складається з вуглецю. 2% від усієї кількості залишається після кремації. Саме цей вуглець і використовують спеціальсти з Алґорданзи для виготовлення діамантів.
 
Останні два фото зробив чоловік, котрий взяв свою бабусю у подорож по США після того, як залишки її праху були закарбовані у діамантовий перстень.
 
І все ж таки... спосіб вшанування пам'яті померлого чи дикість? До прикладу, ви б "носили" свою бабусю як прикрасу? Чи просто залишили б її діамантом у коробці на комоді? Хм... цікаво почути вашу думку :)

(via)

Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Переклад - Юля Нагірняк
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше