Діаманти з праху: шведська компанія перетворює кремовані залишки людей у діаманти

17 жовтня 2014
Редакція
Шведська компанія Алґорданза, Знайшла цікавий, проте незвичний підхід як закарбувати пам'ять про близьких, яких уже немає поряд з нами; кремований прах ваших рідних спресують та нагріють, перетворивши їх на штучний діамант, який можна носити і таким чином пам'ятати людину.
 
Починається все з хімічного процесу, за допомогою якого з праху покійника виділяють вуглець. ПОтім його нагрівають, щоб перетворити в графіт. Далі графіт нагрівають до 2 700 градусів за Фаренгейтом і піддають силі вище, ніж 870 000 фунтів на квадратний дюйм. Колір готового діаманта, який може варіюватися від білого до темно-синього, залежить від вмісту бору у прасі померлого. Ціна за невеликий діамант без додаткового обслуговування починається від 4 259 швейцарських франків ($4 474).
 
Більше інформації можна знайти тут:  algordanza.com | Facebook (h/t: ecouterre)
 
Людське тіло на 18% складається з вуглецю. 2% від усієї кількості залишається після кремації. Саме цей вуглець і використовують спеціальсти з Алґорданзи для виготовлення діамантів.
 
Останні два фото зробив чоловік, котрий взяв свою бабусю у подорож по США після того, як залишки її праху були закарбовані у діамантовий перстень.
 
І все ж таки... спосіб вшанування пам'яті померлого чи дикість? До прикладу, ви б "носили" свою бабусю як прикрасу? Чи просто залишили б її діамантом у коробці на комоді? Хм... цікаво почути вашу думку :)

(via)

Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Переклад - Юля Нагірняк
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше