"ДАВАЙ ДРУЖИТИ Й ТРА***ИСЬ". Датасексуальні контакти

15 жовтня 2013
Юлія Безрукова


Самотність в мережі вже просто мізерна фраза, а не страшилка. Навіть нею не зупинити пальчики, що друкують в нікуди. Адже надія на взаєморозуміння вмирає останньою. В одній хорошій книзі я прочитала, що ми – «всі ті ж комахи, що викликані до життя теплом, і які гинуть без нього». В соцмережах почуття самотності переживається майже безболісно. У сні теж не боляче коли на тебе падає піаніно. Тільки онлайн залежність – не сон. 

Так хочеться відвідати ресурс ще раз: щоб твітнути чахлу думку, відповісти на анонімні запитання натовпу, викласти фотки з рожевими пончиками, рожевими трояндочками, рожевими тьолочками... І масу іншого унікального контент-креативу, який неодмінно дасть людям знак: господар сторінки «в контакті» зі стилем. 

Нарешті для цієї стильної одержимості в сучасному світі вигадали назву. Пацієнт, Ви – датасексуальні. Бажаєте про це поговорити? 

Спочатку дізнайтеся про симптоми. Датасексуал – особа з маніакальною любов'ю до передачі контенту в соцмережах, датасексуал любить свій гаджет та свої креативні коментарі. Таким терміном, ще в квітні 2013-го, Домінік Базульто поділився на сайті «Big Think» – в короткій, але ріжучій око статті. І він не квітневий жартівник – він журналіст «The Washington Post», закінчив Прінстон і Йєль. Можна хоч з поваги прислухатись. Бо ясно ж, що техніка з доступом до інтернету – не вічний двигун. 

Вірт дуже хитро стає на заміну реального життя, це не новина. Але є питання: якщо ти такий любитель пожити в павутині – впевнений, що твоє реальне життя рясніє достатньою кількістю цікавих співрозмовників? Не думаю, що це – саме рятівний сурогат. Є от така відмінна відома фраза, приклад відчайдушних методів для знайомств: «Давай дружити і тра*атись». Моя знайома прислала її одному красунчику в якості першої репліки для діалогу. Вона всього лише хотіла здатися стильною і креативною, зачепити хлопчака. Тільки не знаю, на який розмах відносин вона сподівалася, посилаючи йому таку бездушну пропозицію, а дівчина вона серйозна. Адже шлюбні юристи США вже зараз фіксують: кожне п'яте розлучення по вині соціальних мереж. Отож, для чого маленька взагалі так старалася? 

Круто, коли зав'язується здорове інтернет-спілкування. Але от коли місцем зустрічі все частіше назначаються «ВК» – це лякає навіть оптимістів. Як виконує народний герой Потап:
«Сколько лайкнул баб ты в интернет-бреду,
Минус столько будет в жизни поцелуев»

Зловживаючи такою грою – втрачаєш час, його втрата безболісна, але безцільна. Процес спілкування в мережі легко порівняти з поїданням фастфуду або вермішелі «Мівіна» – начебто шлунок повний, а корисних калорій – нуль.

Але я не буду намагатися разом винайти рятівний двоколісний транспорт. Я розповіла про проблему, і виходжу з «онлайну».

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше
Квіткова дівчина: як юна візажистка створює ніжні композиції просто на обличчі
Юна мешканка Лондона створює власний тренд просто зараз. Вона покриває очі квітковими конструкціями, виконаними із живих, нещодавно зрізаних, квітів. Така тенденція обов'язково знайде своїх прихильників. У її роботах простежується стиль та певна естетика. Зазирніть і ви у світ юної феї.
Читати більше