Ці міста світу стануть найбагатшими у наступні 10 років

29 грудня 2015
UAPOST.US
У переліку найбагатших міст світу наступного десятиліття ви не знайдете Лондона чи Нью-Йорку, вважають дослідники міжнародної консалтингової компанії McKinsey. Натомість наступних 7 міст цілком можливо опиняться у данному переліку найзаможніших мегаполісів до 2025 року.

Доха, Катар


Доха - столиця арабської держави Катар, за прогнозами, буде однією з висхідних зірок у плані ВВП на душу населення. Країна вже є серед найбагатших у світі, і величезні інвестиції з огляду на Кубок світу з футболу у 2022 додають місту додатковий економічний імпульс.

Берген, Норвегія


Берген є другим за чисельністю населення містом в Норвегії.

І воно вже на передньому краї економіки країни, але дослідники McKinsey пророкують стрімкий розквіт, що зробить Берген одним з найбагатших міст всього світу. Воно служитиме центром розвитку систем енергетики, транспортування і морських досліджень Норвегії.

Тронхейм, Норвегія


Інше норвезьке місто у списку, Тронхейм є батьківщиною мобільної технології. Це місце, де був винайдений стандарт GSM в 1980-х роках. З тих пір, місцеві технології були на підйомі, і в даний час в місті існує більше 550 стартапів з понад 10 000 працівників.

Хвасон, Південна Корея


Хвасон - місто, розташоване на південь від Сеула, хоча і не дуже відоме за межами Південної Кореї, тим не менше, воно бурхливо розвивається. Це батьківщина світових науково-дослідних об'єктів Hyundai (HYMTF) і Samsung (SSNLF), а також провідних заводів від Kia і LG Electronics.

Місто інвестує значні кошти в нову житлову нерухомість в супер сучасному районі Донгтен.

Асан, Південна Корея


Як і його сусід Хвасон, Асан є домівкою для декількох великих промислових комплексів.

Він також вигідно розташований неподалік від Пхьонтхек найближчого до Східного Китаю порту і глобального центру морських вантажопостачань.

Рейн-Рур (Рейнсько-Рурський регіон), Німеччина


Рейн-Рур - найбільший конгломерат міст в Німеччині, один з найуспішніших регіонв країни. Займає третю позицію за величиною в Європі, поступаючись тільки Парижу і Лондону.

Багато електростанцій, німецької промисловості та фінансів знаходяться в регіоні, в тому числі 12 компаній зі списку Fortune 500.

Макао, Китай


Макао є прикладом того, як швидко все може змінитися. За прогнозами, це місто має стати одним з 10 найбагатших міст у світі до 2025 року. Однак, Макао зазнало величезного спаду в кінці минулого року.

Економіка  впала на 17% після того, як внаслідок боротьби з корупцією постраждали казино Макао, головний драйвер економіки території. Очікується, що зростання буде в наступному році, але експерти кажуть, Макао повинне знайти інші джерела доходу, щоб відновити свій імпульс.

UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше