Чоловічі дні

19 листопада 2018
Ліляна

Щороку 8 березня у світі вшановують жінок. Міжнародний жіночий день за ініціативою Клари Цеткін настільки прижився в різних країнах, що без нього ми вже не мислимо свого існування. Для чоловіків аналогом завжди вважались такі свята як День захисника України та День Української армії. Але ці дні можна назвати просто професійними.
 


Мало хто в нашій країні знає, що в листопаді є цілих два дні, присвячених чоловікам.

Всесвітній день чоловіків 


Свято, яке відзначається в першу суботу листопада.

Воно завдячує своїй появі Михайлові Горбачову, котрий вважав що відсутність окремого дня для вшанування чоловіків є нічим іншим, як просто дискримінацією. Ідея Горбачова спочатку сподобалася Віденському магістрату. Потім її підтримали в місцевому відділенні ООН та інших організаціях світу.

Міжнародний день чоловіків

Наступне свято має чітко визначену дату - 19 листопада.

Історія його створення є досить цікавою. Чи знали ви, що воно було запропоноване доктором Джероме Тілуксінгху, який працював у знаменитому Вест-Індійському Університеті.
 


Джероме хотів відновити справедливість між чоловіками та жінками, тож запропонував раз на рік представникам сильної половини людства бути винуватцями свята.

Чому саме 19 листопада? У цей день святкував свій день народження батько доктора, якого він любив та поважав понад усе на світі, адже цей чоловік був образом мужності та сили. Це й не дивно - саме батько завжди є для хлопчика прикладом для наслідування.
 


На думку творців, Міжнародний чоловічий день повинен звернути увагу суспільства на проблеми дискримінації чоловіків у сфері охорони здоров'я, сімейного права, освіти, ЗМІ та ін., і показати їхній позитивний вплив та досягнення.
 


Святкують Міжнародний день чоловіків, як і будь-яку іншу визначну дату соціальної спрямованості: організовують концерти, семінари, круглі столи, тематичні виставки, влаштовують вуличні мітинги. У школах і вищих навчальних закладах проводять спеціальні заходи, класні та кураторські години. Знаменна дата щорічно орієнтується на конкретне гасло, приміром "Позитивна роль чоловіків", "Чоловіче здоров'я" тощо.
 


Наше суспільство розділене на два великі табори - чоловічий і жіночий. Кожен з них відіграє свою особливу роль, зі своїми завданнями, відмінними рисами і потрібністю. Вони переплетені між собою настільки тісно, що поділ є просто неможливим. Це потрібно розуміти і враховувати представникам обох "таборів"
 


Тож, дівчата, любіть і поважайте чоловіків, цінуйте та підтримуйте їх! І не забудьте привітати їх зі святами, створеними спеціально для них!
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше