Чого чекати Україні в 2015 році? — Настав час передбачень!

5 січня 2015
Versal
Найпікантніші прогнози віщунів

Новий рік вже тут — і у нас немає зайвих днів, щоби баритися з астрологічними прогнозами. Тому розповідаємо вам усі подробиці прямо зараз!

Що ж віщують українцям зірки, цифри та сакральні знамення у рік Синьої Дерев'яної Кози?

Астрологи


Політика: через масове "переселення народів", спричинене несприятливими економічними умовами, введення безвізового режиму може бути відстрочене. Та саме 2015 стане для країни "врожайним" для внесення реформ. Прогнозують, що Кабмін "протягне" не довше літа. Але чи є це несподіванкою? Завдяки тому, що Коза — мирна тварина, — відігравши свою роль, війна в Україні закінчиться без шансу на продовження. Українці більше не помітять свого колишнього Президента на теренах Батьківщини. Але відсторонення Путіна від посади європейським урядом очікується лише у 2017-му.

Господарство: катаклізмів не очікується. Але астрологи бояться за Східно-Українську АЕС — через загрозу від бойовиків, є можливість відтворення Чорнобильської аварії.

Бізнес: незважаючи на кризу, зірки сприятимуть росту малого та середнього бізнесу. У вогняних знаків хороші перспективи співпраці з закордонними партнерами. А все тому, що планета-куратор 2015 року — Юпітер, планета королів та переможців!

Здоров'я: є небезпека для хворих на розлади шлунку, хвороби селезінки і панкреатит. Астрологи передбачають всеукраїнське загострення легеневих захворювань (бронхіту), в більшості — у людей похилого віку.

Мольфари


Київ: найближчим часом припинить засмоктувати сили й гроші держави, та відривати від рідної землі талановиту молодь.

Молодь: сила народу наразі сконцентрована у молоді, яка народилася в одній державі (Радянському Союзі), а зростала під прапорами другої (України). Саме вона збудує третю — зовсім іншу, нову Україну, яка буде вільною, європейською, ситою та духовно багатою.

Вирішальна зміна написана на долі України, відбудеться в 2030 році. Після переломної події Україна стане наддержавою.

Нумерологи


Сильне майбутнє: у всіх діток, що народяться в 2015-му, буде додатковий янгол-охоронець та дуже сильне майбутнє в третій частині життя. Чому? — вони будуть знаходитися під захистом енергії цифри "8" (2+0+1+5=8). Вісімка в нумерології славиться магічними властивостями та ототожнюється із нескінченною циркуляцією ідеальної енергії.

Продовження статті читайте тут.
 
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

MorisBrother MorisBrother 14 січня 2015
Нумерологи походу забивають собі здоровений кальян, випивають добрих пару літрів Джеку і наугад придумують число. Коли число продумане, дим від кальяну вкрив всю хату, наливається ще Джеку і вже описуються події. Зачекайте...оу... виходить я нумеролог? І Женя теж?
Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше