Четвертий національний конкурс "Є-Розслідування" розпочинає прийом робіт

12 червня 2017
Оксана Аті


Запрошуємо журналістів та громадських активістів прийняти участь у "Регулярному національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень "Є-Розслідування".

Мета Конкурсу - популяризація відкритих даних у сфері публічних фінансів.

Ініціатор події – e-Data.gov.ua – офіційний державний веб-портал і найбільша в Україні база відкритих даних у секторі публічних фінансів, де оприлюднюється інформація про всі бюджетні платежі держави, договори, акти виконаних робіт та звіти бюджетних установ.
 


Конкурс, що став популярним серед провідних журналістів та громадських активістів України, проводиться вже вчетверте.

Умови участі:

1. Представлені роботи мають стосуватися розслідування фактів порушення суспільних інтересів у секторі публічних фінансів, аналізу ефективності використання публічних коштів і базуватися на відкритих базах даних та сервісах.

2. Розслідування, що беруть участь у конкурсі, мають бути оприлюднені в ЗМІ або поширені через соціальні мережі (Facebook, Youtube) протягом 2017 року.

3. Роботи повинні ОБОВ’ЯЗКОВО містити посилання на портали e-data.gov.ua та "Пошуково-аналітичну систему 007" (www.007.org.ua) як на джерело/одне з джерел інформації, використаної в розслідуванні або аналітичному дослідженні. Використання інших масивів відкритих даних, а також користування сервісами на основі відкритих даних, дозволяється і схвалюється.

4. Рекомендоване обмеження об’єму роботи – 5 тис. знаків. Один учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт. Вікових обмежень для конкурсантів не існує.

Матеріали подаються з 15.06.17 до 15.09.17 на електронну адресу 007inform@gmail.com

До конкурсу допускаються роботи, які раніше не брали участі в конкурсі "Є-розслідування".

У номінації "Журналістське розслідування" роботи оцінюватиме фахове журі.
Переможців в номінації "Читацькі симпатії" буде визначено відкритим голосуванням.
Детальніше про умови конкурсу: 
http://www.007.org.ua/contest/5/rules

Призовий фонд: 

грошова винагороди та цінні подарунки від партнерів заходу - дрони та професійні диктофони. 

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться 20 вересня 2017 року.
 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше