Четвертий національний конкурс "Є-Розслідування" розпочинає прийом робіт

12 червня 2017
Оксана Аті


Запрошуємо журналістів та громадських активістів прийняти участь у "Регулярному національному конкурсі журналістських розслідувань та аналітичних досліджень "Є-Розслідування".

Мета Конкурсу - популяризація відкритих даних у сфері публічних фінансів.

Ініціатор події – e-Data.gov.ua – офіційний державний веб-портал і найбільша в Україні база відкритих даних у секторі публічних фінансів, де оприлюднюється інформація про всі бюджетні платежі держави, договори, акти виконаних робіт та звіти бюджетних установ.
 


Конкурс, що став популярним серед провідних журналістів та громадських активістів України, проводиться вже вчетверте.

Умови участі:

1. Представлені роботи мають стосуватися розслідування фактів порушення суспільних інтересів у секторі публічних фінансів, аналізу ефективності використання публічних коштів і базуватися на відкритих базах даних та сервісах.

2. Розслідування, що беруть участь у конкурсі, мають бути оприлюднені в ЗМІ або поширені через соціальні мережі (Facebook, Youtube) протягом 2017 року.

3. Роботи повинні ОБОВ’ЯЗКОВО містити посилання на портали e-data.gov.ua та "Пошуково-аналітичну систему 007" (www.007.org.ua) як на джерело/одне з джерел інформації, використаної в розслідуванні або аналітичному дослідженні. Використання інших масивів відкритих даних, а також користування сервісами на основі відкритих даних, дозволяється і схвалюється.

4. Рекомендоване обмеження об’єму роботи – 5 тис. знаків. Один учасник може подати на конкурс необмежену кількість робіт. Вікових обмежень для конкурсантів не існує.

Матеріали подаються з 15.06.17 до 15.09.17 на електронну адресу 007inform@gmail.com

До конкурсу допускаються роботи, які раніше не брали участі в конкурсі "Є-розслідування".

У номінації "Журналістське розслідування" роботи оцінюватиме фахове журі.
Переможців в номінації "Читацькі симпатії" буде визначено відкритим голосуванням.
Детальніше про умови конкурсу: 
http://www.007.org.ua/contest/5/rules

Призовий фонд: 

грошова винагороди та цінні подарунки від партнерів заходу - дрони та професійні диктофони. 

Оголошення результатів Конкурсу відбудеться 20 вересня 2017 року.

Читайте також Конкурс Є-РОЗСЛІДУВАННЯ 2018 запрошує до участі журналістів та громадських активістів

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Кухня з барною стійкою: поради дизайнера щодо зонування й вибору меблів
На пострадянському просторі барна стійка досі вважається неабиякою «екзотикою», хоча на наших кухнях вона стала з’являтися ще в 90-ті роки. Це не лише стильне, а й практичне рішення, що допомагає зекономити місце, зручніше організувати робочий простір кухні та розмежувати окремі зони.
Читати більше
"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше