Celebrating a Woman. Відкрий в собі Жінку!

5 травня 2016
Редакція
Хто ми в цьому Всесвіті? Хто вирішує наші долі та обирає наші шляхи? Ми! 

Це ми обираємо думки, шляхи, коханих, розчарування, сум, хвилі, каву, чай, країни, потяги, пароплави, літаки! Зазвичай, ми живемо або в минулому, або в майбутньому, але Життя відбувається саме зараз. Твоє життя – тут і тепер! Подивися на себе в дзеркало, кого ти бачиш? Це ти? Не подобаються синці під очима, сумні очі? Ти давно хотіла щось зробити, змінити, перестати жаліти себе, але відкладала це на завтра? Думаєш, завтра хтось прийде та принесе тобі щастя, твою стрункість, красу, впевненість – як подарунок в обгортці? Зупинись

Прийми себе такою, як ти є! Повір, в тебе все вийде, просто повір, що саме ти заслуговуєш на все, що має цей Всесвіт! Ти подумки говориш, що є багато, багато людей навколо, що хтось із них кращий, достойніший за тебе, і тому ти стоїш на розі вулиць і не можеш вирішити: вправо чи вліво? Дивись вперед, дивись душею, дивись серцем і ти побачиш свій шлях, мусиш! Хтось залишив тебе саму – заплакану, в кайданах? Витри сльози, це ти сама себе прикувала до біди, лишила себе наляканою та самотньою, сама заморозила своє серце недовірою до життя! Досить вже! 

Візьми нарешті своє життя в свої долоні, вдихни в нього тепло, яке є в тобі, бо ти – Жінка! Не бійся змін, не бійся себе, відпусти з рук валізу речей з минулого, які заважають тобі злетіти в обійми радості сьогодні! А знаєш, коли сльози з очей, коли пекучий біль, коли серце б'ється, то ти все-таки жива, але найперше пам'ятай: ти ЖІНКА! Нехай усі сльози минулого впадають в моря щастя сьогодні! Ти дивна, загадкова, емоційна, мрійлива, талановита! Ти красива, ти змінюєшся, постійно оновлюєшся! Ти - Жінка, яку хочеться взяти на руки, пригорнути, подарувати фіолетові іриси, лілеї, ромашки, тюльпани, троянди – усі квіти Землі, усі зірки на небі, йти поруч, тримати за руку. 

Нехай легкі хмари обіймають тебе, теплий вітер торкається твого волосся, а пелюстки квітів ніжать твоє тіло. Не погоджуйся на менше ніколи, не обманюй себе, не йди проти себе і своєї жіночності! Відкрийся життю і побачиш зміни зовні та всередині. Краса — це марево, ми всі зникаємо, коли прийде наш час, але ми будемо красивими душею назавжди, якщо зможемо знайти свій шлях, чистий та легкий, коли будемо розкривати свої таланти, свої найкращі якості. Ти – Каралєвна! Саме ти! Сідай, будь-ласка, цей трон наразі вільний – для тебе!
 
Все розпочалося несподівано. Одного разу ми, засновниці проекту "Каралєвна", вирішили віднайти своє справжнє Я. Але, як виявилося, наших Я було дуже й дуже багато, найрізноманітніших. "То де ж я справжня?" - запитувала кожна з нас себе саму, питально зазираючи у люстерко, розкладаючи перед собою безліч щоденних образів.

Аби остаточно не заплутатися, ми покликали на допомогу найкращих експертів: стиліста - Юлію Дуганову, візажиста - Вікторію Мовчан, фотографа - Олександра Плужникова, 
салон-парукарню "Wizzard", магазин стильного одягу і з головою занурилися у фотопроект, фото-авантюру, фото-подорож на пошуки свого Я. Знайомтеся ближче! Ідейні натхненниці Першого українодівочого сайту гарного настрою "Каралєвна" у творчому фотопроекті "Celebrating a Woman. Відкрий у собі Жінку".

Юлія Дуганова, імідж-стиліст


Інструмент: індивідуальний підхід та колосальна самовіддача, помножені на творчий підхід та інтуїцію
Філософія: Краса – всередині нас

Звичайно ж, у нашому оточенні є такі знайомі люди, коли ми про них згадуємо, нам стає веселіше, з'являється усмішка і стає світліше на душі! Плюс, знайомство із цими людьми – випадкове та спонтанне, легке, неначе ми вже "тисячу років знайомі". І, так! Я не виняток! У моєму житті такі люди теж є. Знайомство з ними склалося дуже легко, дуже душевно і весело. Власне, так само, як і подальший фотопроект. Про який ми всі так само легко домовилися, але не надто швидко здійснили. Зате натхненно і душевно!

Так, Каралєвни! Але, Королеви! Самодостатні, сміливі, відповідальні. І в той же час пустотливі, зухвалі, трепетні. Кому довелося перетнутися з цими чарівними дівчатами в неформальному середовищі, тому, без сумніву, пощастило пізнати їх нестандартний підхід до людей та ситуацій, їхню чуйність, готовність до рішучих дій і захоплення від того, що відбувається. Мабуть, я довго могла би писати про тріо проекту "Каралевна", але краще один раз познайомитися особисто, зануритися у світ Каралєвни разом з його творчими натхненницями, зрозуміти все і ... не захотіти з ними більше розлучатися! З Мирославою Кошкою, Оленкою Некрасовою та Славою Світовою. Далі буде...

Олександр Плужников, професійний фотограф


Інструмент: Canon 5D Mark II
Філософія: Фотосесія розпочинається задовго до спалаху об’єктиву фотокамери

Немає єдиного рецепту успішної фотосесії. В цьому питанні мені на допомогу приходять знання з психології, езотерики та практичний досвід. Загалом використовую індивідуальний підхід до кожного з урахуванням досвіду попередніх зйомок, настрою, рівня довіри до мене і віку моделі. Як правило, перших 10-15 хвилин достатьно для того, щоб розслабити майже кожну людину.

Мені дуже подобається працювати з цікавими людьми. Рівень підготовки не настільки важливий. Головне - бажання моделі досягти результату і її готовність співпрацювати з фотографом. З точки зору нашої з дівчатами роботи - все було просто чудово!

Вікторія Мовчан, вiзажист та спiввласниця інтернет-магазину GoodLook


Інструмент: чарівний саквояж
Філософія: Зміна образу – це крутий поворот у житті

Найлегше працювати в проектах, коли ставляться конкретні завдання. Це якраз був той випадок. Не дивлячись на те, що ні одягу, ні локацій я не бачила до початку зйомки, стиліст намагалася передати мені уявлення про бажані образи через картинки-референси. Команда дуже позитивна, і не дивлячись на те, що знімальний процес проходить достатньо динамічно, всі з розумінням відносяться до того, що для зміни образу, зачіски та макіяжу потрібен час і спокій. Поспішаючи, можна все зіпсувати.

Я намагалася максимально слідувати рекомендаціям та баченню стиліста. В цьому проекті тільки Юля мала цілісне бачення кінцевих образів учасниць. Без такого бачення – відхилення та імпровізації можуть піти не на користь. Але це однозначно було не те, що дівчата роблять у повсякденному житті: накладні вії чи великі стрілки, яскраві кольори губної помади. На те і перевтілення, щоб стати такою, як ніколи раніше.

Образи змінювати однозначно треба. Звісно, є певна межа. Але для себе я її маркую достатньо умовно, в рамках "личить, не личить". Зміна образу – це крутий поворот у житті, вихід із зони комфорту, нові емоції, враження і спроби розібратися в собі. Повірте, це дуже важливо. Часто робиш великі відкриття у своєму житті, змінивши помаду або зробивши нову зачіску. А за такими дрібничками в життя вривається щось нове і надзвичайне!
 

Celebrating a Woman...

Слава Світова:

"Ти світишся!" - сказала мені якось подруга, - "просто пройшов час, і ти знову засвітилася. Так має бути". Шлях до себе буває таким непередбачуваним! Доводиться знову перечитувати казки, приборкувати драконів, вчитися відпускати і пробачати, приймати і цінувати, любити, вчитися правильно загадувати бажання, слухати своє серце і вірити! В Бога, в дива, і в себе! Життя - прекрасне!"
 

Мирослава Кошка:

"Я щодня інша... Щодня не така, як учора... Не така, як до і не така, як після...
Я відчуваю, як у мені відбуваються метаморфози і відкривають мені себе саму.
З моїми радощами та страхами, з моїми мріями та амбіціями, з моїми гранями, тонкощами, відтінками, напівтонами. І Любов! Без неї нікуди і ніяк, бо вона повсякчас і всюди, навколо і в мені. І я намагаюся помічати саме Життя, дякувати Богу і просто бути Жінкою!"
 

Оленка Некрасова:

"Цей проект дав мені змогу подивитися на себе з боку та побачити, якою я можу бути. Я жінка! Жінка - це море, яке буває спокійним, ніжним, романтичним, або бурхливим та небезпечним. Змінюватися в різні періоди життя - це природно! Я так часто чую такі фрази: "полюби себе", "прийми себе такою, як ти є","живи сьогодні"! І от, що я думаю - Я ЖІНКА! І мені властиво бути мінливою, різною та мати усі барви настроїв."
 


Жінка - найчарівніше та найвразливіше, найніжніше та найсильніше Творіння на Землі. І природа її - бути різною і, в той же час, завжди залишатися собою. Не варто шукати себе, треба просто бути собою, йдучи при цьому своїм шляхом, досягаючи чогось, змінюючись. Іноді, для того, аби усвідомити істину, треба зазирнути вглиб себе і віднайти відповіді на усі запитання.

Ми неймовірно вдячні команді професіоналів, талановитих людей з величезним Серцем, котрі працювали з нами, створюючи нові образи, не змінюючи при цьому нашої суті. А це неабияке мистецтво та майстерність! Ви принесли зміни у наші життя і ми прийняли їх, адже життя - це безперервний плин та круговерть подій.
 


Фото: Александр Плужников 
Стиль: Юлия ДугановаFashion Studio Duganova Style
Зачіска: Ihor SchneiderАнечка ВелковаСалон красоты "wizard"
Візаж: Viktoriya MovchanGoodLook
Одяг: Alena HelissenHelissen, магазин Le Story ТЦ "Олімпійський", Claudia boutique

Каралєвна

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше