Бути як Шерлок

24 червня 2016
Аня Остапчук

Що ж таке ця дедукція?? 

Це процес виведення висновку, на основі окремих положень. Дедукція виключно повинна засновуватися на показаних доказах. А першим про неї заговорив Арістотель.

Чому вона потрібна?

Дедукція розвиває ваш мозок - змушує його напружуватися. Допомагає в усіх сферах роботи, краще розуміти людей. Та й взагалі, з нею цікавіше жити.

Як розвинути дедуктивне мислення?

Потрібно усвідомлювати, що дедукція демонструє особливий, не такий як у всіх метод мислення. При цьому потрібно усю отриману інформацію вистроїти у так звану послідовну лінію, і розуміти, що вона є зв'язаною. Таким чином, проаналізувавши всю отриману інформацію, - вивести висновок. Хорошу допомогу вам нададуть різноманітні головоломки чи логічні задачі.

Якщо ви аналізуєте інформацію, перш за все проникніться нею, дійсно зацікавтеся. Усе і одразу - такого не буває. Тому, поступово вивчайте, для початку, поверхнево, а потім і детальніше різноманітні сфери життя. Виходьте за межі. Не бійтеся подумати щось неймовірне чи дурнувате, адже у житті різне трапляється.

Головне не поспішайте. Не розраховуйте на допомогу інших. Пам’ятайте, що у вас є лише ви! Експериментуйте, поєднуйте різні теорії. Спробуйте поспостерігати за перехожими на вулиці, за поведінкою колег чи людей у громадському транспорті, стараючись звертати увагу на кожну деталь. У таких ситуаціях важливо охарактеризувати людину з різних боків, аналізуючи різні варіанти: де працює, скільки років, який соціальний статус, одружений, чи є діти, домашні тваринки. Тренуйтеся частіше і з кожним разом рехайтесь далі, не забуваючи, що головне у дедукції - увага!
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Хто вона: Найкрасивіша українка діаспори
Цього року участь в конкурсі краси Мiss Ukrainian Canada-2018 взяли понад 100 конкурсанток з усієї Канади. Уродженка з міста Дрогобич Львівської області, Юлія Щербан стала володаркою розкішної корони з тризубом.
Читати більше
5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше