Бар на українській станції в Антарктиді увійшов до списку найцікавіших у світі

31 жовтня 2017
Андрій К.
Британські експерти Джоел Харрісон і Нейл Рідлі зібрали у своїй книзі найкращі бари на всіх континентах.
 
prolviv.com
 
Як пише Daily Mail, в Антарктиді найкращим був названий бар "Фарадей", розташований на українській полярній станції Академік Вернадський.
 
prolviv.com
 

"Якщо ви хочете податися в найвіддаленіший бар у світі, нехай це буде крихітний бар Фарадей на дослідницькій станції Вернадський на Антарктичному півострові. Побудований британцями і тепер власність Україні, він має всього сім посадочних місць, де ви можете насолоджуватися шотами з домашньої дистильованої горілки, вином і пивом вартістю близько 3 доларів", – описують автори бар Фарадей.
 

prolviv.com
 

"Це повинно бути одне з найбільш екстремальних місць, але, безумовно, одне з тих, котрі найбільше змінюють життя", – додають вони.
 


Джерело: prolviv.com
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Львівський студент створив розумний велошолом, що за нахилом голови показує сигнали поворотів
Студент Українського католицького університету Маркіян Зубрицький створив аксесуар для велошоломів, який, реагуючи на нахили голови, показує сигнали поворотів.
Читати більше