Асоціація велосипедистів Києва пропонує оновити ПДР для користувачів велотранспорту

21 березня 2018
UAPOST.US

Київська Асоціація велосипедистів запропонувала оновити Правила дорожнього руху України і технічні стандарти стосовно велотранспорту. Про це повідомляється на сторінці Асоціації у Facebook.

TheWorldNews.net

Пропозиції були сформовані на базі дослідження практик регулювання ПДР у Великобританії, Швеції, Швейцарії, Чехії та Польщі. Окрім того були зібрані пропозиції українських користувачів велотранспорту. Згідно з повідомленням, Міністерство інфраструктури погодилося стати ініціатором внесення цих змін.

До дійсних правил пропонують додати визначення велосмуг, велопереїздів, велосипедних шлюзів, електровелосипедів тощо. Також передбачається впорядкування руху велосипедів дорогами з одностороннім рухом, запровадження велосвітлофорів для врегулювання руху велосипедів проїжджою частиною і перетину ними дороги разом з пішоходами, визначення знаків руками велосипедистів, впорядкування руху велосипедів колонами.

Зокрема, згідно з рекомендаціями, планується додати визначення велосипедної смуги як такої, що призначена для руху велосипедних та інших немоторизованих засобів пересування в межах проїжджої частини вулиці та/або дороги, виділеної за допомогою дорожніх знаків, розмітки чи конструктивно. Адже у чинній редакції ПДР визначення велосипедної смуги взагалі відсутнє. Також розробники рекомендують додати до правил визначення електровелосипеда, якого в чинній редакції про це не йдеться.

Рекомендації також передбачають дозвіл велосипедистам, мопедистам, мотоциклістам, а також таксі користуватися смугами громадського транспорту.

Усі пропозиції з оновлення українських Правил дорожнього руху можна переглянути онлайн.

(via)
UaPost

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

"І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь..", або Знову про мову
Українська мова належить до слов'янської групи індоєвропейської мовної родини. Це єдина на сьогоднішній день державна мова в Україні. А ще українська мова - одна з найкрасивіших мов у світі. Вона дуже багата на синоніми, пестливі слова, має 7 відмінків і навіть слово з 30 літер..
Читати більше
Оригінальні та практичні умивальники для ванної кімнати
Умивальник є незамінною складовою ванної кімнати. Кожен день люди здійснюють різні гігієнічні процедури, тому вибір оригінального та практичного умивальника повинен бути обдуманим і зваженим
Читати більше