28 червня відбудеться акція #FreeUkrainians

14 червня 2017
UAPOST.US
Активісти Всесвітнього Руху Патріотів України закликають всіх, кому не байдужа доля України, кому не байдужа доля людей-заручників Кремля, 28 червня вийти на акцію  #FreeUkrainians #ЗвільнитиУкраїнців.
 
uapost.us
 
28 червня - День Конституції України. Коли, як не в цей день нагадувати суспільству про військових та цивільних, що незаконно утримуються на территоріях Криму, Донбасу і країни-агресора Росії, а також громадян інших країн, які знаходяться під арештом за політично мотивованими і сфабрикованими звинуваченнями?

Зрозуміло, що не всі мають сміливість, бажання, час, вийти на пікет. Але можливо Ви зможете виділити 5 хвилин часу, щоби написати кілька слів хоч одному з цього списку заручників?

Листи із волі — це ковток свободи, зв’язок із зовнішнім світом та величезна моральна підтримка для політв’язнів. Листи нагадують їм, що про них не забувають, що за їхнє звільнення борються, що їх чекають на волі.

ІНСТРУКЦІЇ ЩОДО НАПИСАННЯ ЛИСТІВ ПОЛІТВ’ЯЗНЯМ

Для того, аби листи пропустили через тюремну цензуру, необхідно дотримуватися наступних правил:
 
  • Листи мають бути написані російською мовою;
  • Текст мусить бути політично нейтральним;
  • На конверті важливо вказувати рік народження і повні ПІБ в’язня.

Крім того, якщо ви хочете, аби адресат вам відповів, додайте до листа чистий аркуш паперу і конверт. Навіть якщо Ви не чекаєте на відповідь, все одно папір і конверти стануть їм у нагоді — у в’язниці навіть вони в дефіциті.

(via)
UaPost
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше