7 порад для ефективного вивчення англійської мови

31 жовтня 2016
eWords

Вивчення іноземної мови - справа потрібна і подекуди важка. І часто невеличкі труднощі стають великими перепонами на шляху до мети. Сьогодні ти дізнаєшся 7 порад, які перевернуть твоє ставлення до вивчення англійської мови. Це правила, які використовують поліглоти при вивченні нових іноземних мов. Їхня дієвість перевірена часом та практикою, і сьогодні вони у нашому блозі.

#1 - Вивчай найчастіше вживані слова англійської мови

Згідно із статистикою, для розуміння 95% розмовної англійської достатньо знати всього 800 "сімей" слів (face, faces, faced, facing і т. д.). Вивчаючи найчастіше вживані слова, ти вивчаєш основу мови. Це дає швидкий результат, оскільки ти вчиш потрібні слова, які згодом вживаєш та чуєш. Це хороша платформа для розширення словникового запасу, адже знання 500 основних слів англійської - це розуміння більше 1000 похідних.

#2 – Шукай зв'язки між словами

Європейські мови мають спільне походження. Переконайся сам: українське "бордюр", англійське "border" та французьке "bordure". Вони мають одне походження та спільне значення. Власні дослідження eWords показали, що між українською та англійською мовами є більше 60% спільних слів, між якими можна провести зв'язки. Це можна використовувати і при вивчені лексики, позаяк кожного для при вживані українських слів ти повторюватимеш й англійські відповідники. Ти можеш переконатись, що таких зв'язків між українською та англійською мовами багато і що цей метод справді дієвий.

#3 – Вивчай іноземну щодня

Багато хто вважає, що вивчити іноземну мову можна лише в мовному середовищі. Насправді там в повітрі немає нічого магічного, що пришвидшує процес навчання. Результативне вивчення іноземної можливе і вдома. Просто оточи себе мовою, практикуй її щодня. Ось як це можна зробити: дивись серіали та фільми мовою оригіналу, читай блоги та книжки англійською. Адже вивчаючи англійську щодня, ти не тільки краще вивчатимеш мову, а й виробиш корисну звичку. Це хороший старт для плідного вивчення англійської мови.

#4 – Практикуй вивчене

Для вмілого володіння англійською мовою потрібні дві складові: старанно вивчати слова та активно їх практикувати. Якщо хорошу систему вивчення ти отримаєш із курсами та уроками, то попрактикуватись в англійській тобі краще з носіями мови. Це можна зробити у мовних клубах, де збираються ті, хто мову вивчає, і ті хто нею володіє досконало. У маленьких містах такі мовні клуби - розкіш. Але є альтернативний варіант - знайди друга в скайпі чи переписуватися англійською на різноманітних форумах. Такого спілкування буде досить для практики англійської.

#5 – Вік не перешкода для вивчення мови

Як часто ти натрапляв на вислів: "я надто старий/стара для цього". Ця відмазка активно практикується і при вивченні англійської мови. Однак вік - аж ніяк не завада для отримання нових знань, а перевага. З віком ми накопичуємо словниковий запас рідної мови, тому шукати зв'язки із англійською набагато легше. Маючи за плечима багаж досвіду та практики, отримувати нові навички та інформацію можна набагато продуктивніше. Не став собі меж, а став мету.

#6 – Не бійся помилок

Цікавий факт, але допоки ти не дійдеш до вищого рівня англійської, тобі здається що всі розмовляють англійською правильно, без помилок та акценту. Та навіть політики та зірки роблять багато помилок при спілкуванні. Згідно із дослідженнями Оксфордського університету, слов'яни при вивченні (та навіть при перфектному володінні) англійської мови найчастіше роблять помилки з артиклями, позаяк в рідній мові їх немає. Помиляються всі, тож робити помилки при вивченні англійської - це нормально. Будь готовим до помилок та використовуй їх для покращення знань англійської мови.

#7 - Just do it!

Якщо ти зараз вивчаєш англійську мову - ти молодець. І дуже важливо робити це із натхненням та ентузіазмом. Бо через відсутність швидкого результату та мотивації, через лінь та через безліч інших причин майже половина студентів кидає навчання на півдорозі. Постав собі реалістичну мету у вивченні англійської, вивчай те, що тобі цікаво. Вивчення мови має приносити задоволення, а не здаватись каторгою. Якщо тобі некомфортно навчатись у певній мовній школі - то зміни курс, але не закидай "навчання". І в тебе все вийде!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше