6 українських соціальних мереж

22 травня 2017
Редакція
Через блокування "ВКонтакте" та "Одноклассников" на території України користувачі шукають альтернативне місце для спілкування. Таким місцем, очевидно, повинен стати Facebook. Але є і ті, хто вірить у створення національної української соціальної мережі. Тим більше, що багато розробників активізувалися після останнього указу президента країни. Ми вже розповідали вам про деякі українські соціальні мережі. Але тут згадаємо про ще декілька з них, які можуть вас зацікавити!

Yachudo

ain.ua​
 
На сайті соцмережі вказано, що Yachudo "надає унікальні можливості для спілкування і персоналізації свого цифрового простору". Коли сервіс повноцінно запустився невідомо, але судячи з блогу, бета-тестування почалося в 2010 році. На головному екрані користувача виводяться новини, статуси користувача, його оцінки інших записів і відповіді та згадки. Також в соцмережі є традиційні розділи: "Фото", "Діалоги" та "Контакти".

FamalyUa

ain.ua​
 
За словами творців сервісу, в рамках FamalyUA вони хочуть сформувати унікальну українську соціальну мережу, яка вбере найкраще з аналогів. У центрі екрана виводиться головна інформація. Зліва розмістилася панель навігації (як у "ВКонтакте"), а праворуч - актуальні теми (як у Twitter). Розділи тут звичайні: "Новини", "Друзі", "Повідомлення", "Групи" та інші. Є навіть завантажена музика - щоправда, прослухати її не можна.

СІЧ.УКР

ain.ua​
 
"СІЧ.УКР" - соціальна мережа "для українців по всьому світу". На головному екрані відображається активність людей - можна відстежувати новини всіх зареєстрованих користувачів, або тільки своїх друзів. На "СІЧ.УКР" можна створити запис двома способами - в розділі "Блоги", де немає обмежень, і у вкладці "Мікроблоги" з лімітом у 140 символів. З інших функцій - перегляд фотографій користувачів, новин груп і участь в обговореннях.

НаМайдані

ain.ua​
 
Соціальна мережа "НаМайдані" була створена у 2014 році. Сервіс має всі традиційні розділи: стрічку новин, повідомлення, групи, фото і відео. Примітно, що сайт (частково) перекладений п'ятьма мовами: англійська, російська, німецька, іспанська і турецька. До того ж, кожному користувачу нараховуються бали за активність, прив'язані до біткоінів. Навіщо вони потрібні - невідомо.

CIMBOR

ain.ua​
 
За словами творців соціальної мережі, CIMBOR - це сайт знайомств і розваг, орієнтований, в першу чергу, на жителів України, але також на громадян Словаччини, Угорщини, Польщі та Румунії. Головний розділ сервісу - це стрічка новин, яка відображає оновлення всіх користувачів. Також у соцмережі є вкладки "Фото", "Відео", "Блоги". Примітно, що в CIMBOR можна продавати і купувати товари (як на OLX), а також формувати списки завдань, які будуть видні або творцеві, його друзям або взагалі всім користувачам.

Бонус. Соцмережа Ukrainians

18 травня з'явилася інформація, що команда з 30 програмістів канадської компанії StartupSoft і українка Олександра Струмчинська приступили до створення української соціальної мережі Ukrainians. Розробці передував збір підписів для визначення доцільності такої мережі в Україні. 20 травня Олександра повідомила, що кількість підписів сягнула відмітки 50 000 і відразу ж команда спеціалістів розпочала роботу над створенням мережі. Очікується, що повна версія продукту буде готова приблизно за 4 місяці, але перші результати можна буде побачити протягом наступних декількох тижнів. Слідкувати за оновленнями проекту можнатут:
www.ukrainians.co
FB: www.facebook.com/ukrainians.co
Twitter: twitter.com/ukrainians_co
Instagram: www.instagram.com/ukrainians.co

За матеріалами: ain.ua
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше