5 принципів написання цікавої та "шерабельної" статті

9 вересня 2014
Редакція
Ви написали хорошу статтю і, здається, цього разу вона буде мати тисячі переглядів, вподобань та шерів. Але щось пішло не так, і ваша робота, ваші думки загубилися поміж сотнями інших публікацій. Ми підкажемо, як зробити вашу статтю не тільки цікавою, але й привабливою та оригінальною.
 

1. Переконайтеся, що ви вільно та впевнено володієте мовою, якою пишете

Нікому не подобається читати статтю, в якій присутні багато граматичних та лексичних помилок. Перевіряйте правильність написання слів, намагайтеся не допускати орфографічних помилок. Насичена, грамотна мова свідчить про ваш професіоналізм та компетенцію.
 

2. Не перевантажуйте статтю

Старайтеся писати лаконічно та по суті. Статті, обсягом у 1500-2500 слів, сприймаються найкраще. Обсяг рекламного тексту може варіювати від 1000 до 7000 слів. Рекомендуємо також по завершенню написання статті, ще раз її перечитати та спробувати прибрати все зайве. Можливо, ви дещо відійшли від теми і деяка інформація не є надто актуальною.
 

3. Пишіть оригінальний контент

Можемо виділити такі типи статей:

  • Перекладена

  • Оригінальна (копірайт)

  • Переписана (рерайт)

  • Не унікальна (копі-паст)

Думаю, не слід наголошувати на тому, що найбільше цінуються саме унікальні статті, адже на багатьох ресурсах найчастіше ми зустрічаємо переписані чи перекладені. Звичайно, перекладена стаття може мати неабияку цінність та актуальність, однак, слід переконатися, що ваш переклад буде першим у своєму роді. Також, рекомендую використовувати Plagiarism Checker, щоби впевнитися в унікальності ваших перекладених чи переписаних текстів.
 

4. Уникайте неунікальних статей

Використання чужого матеріалу є свідченням поганого смаку, а також, в більшості випадків, є порушенням авторських прав автора статті. Тим більше, дотримуючись цих порад, ви просто зобов'язані написати хорошу статтю.
 

5. Фото та зображення

Так! Ось що на 40% забезпечує успішність статті, її розповсюдження, вподобання читачами, тощо. Однак, продовжимо говорити про унікальність, та згадаємо, що використання перших кращих картинок з Google Search не дуже хороша ідея. І вам не потрібно бути фотографом чи дизайнером, щоб створити справді цікаву та неповторну картинку. Спробуйте використовувати такі онлайн-інструменти як Canva та PicMonkey і оригінальні зображення у вас в руках.
 

6. Не забувайте робити висновки! 

Важливо завершувати статтю підсумком всього, що ви намагалися передати в статті. Висновок - це візитна картка вашої публікації. Саме від нього на 60% залежить, яке враження ваша стаття складе на читача, та свідчить про рівень вашої компетенції в обраній тематиці.
 


Декілька невеличких хитростей і ваша стаття точно не залишиться непоміченою! Пишіть, розвивайтеся та відкривайте себе разом з UA Modna!

Матеріал підготовано для Редколегії UA Modna
Автор - Анна Петрик

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше