18 серпня 2019 року
Кобра
Великий Хрест

Триває очистка світу від групи Химера, первинної аномалії і топлет-зарядів. Наші медитації «Квітка життя» в останні кілька тижнів поряд з іншими факторами були досить сильні, щоб усунути найбільш небезпечні потенційні загрози, і процес планетарного звільнення може тривати більш збалансованим чином.

Проте, Сили Світла просять медитувати всіх так часто, як ви можете, і так часто, як ви відчуваєте до цього потребу до моменту Прориву-Стиснення, щоб допомогти в стабілізації енергетичної решітки навколо планети, використовуючи медитацію «Квітка життя» (https://uamodna.com/articles/18-serpnya-2019-roku-medytaciya-kvitka-zhyttya/).

У Всесвіті відбуваються великі зміни. Вперше з моменту створення цього Всесвіту, всередині нього з'явилися області, повністю вільні від квантових флуктуацій первинної аномалії (тобто зла). Вони ще нестабільні, але це перша ознака нового космічного циклу і наступаючої Події метастабільності космічного вакууму.

Це не призведе до руйнування Всесвіту, як помилково стверджують фізики, а просто підштовхне Всесвіт до більш стабільного стану, в якому первинна аномалія і, отже, зло, будуть неможливі. Нинішнє підвищення активності Галактичного Центру лише побічно пов'язане з цим. Але це лише показник того, що ми наближаємося до Події.

Говорячи про космічні зміни, ми могли б відзначити, що зонд NASA виявив ударну хвилю плазмової аномалії, яка зруйнувала альфа-часову лінію в січні 2018-го року (наразі ми перебуваємо в гамма-часовій лінії - ВЗ). Ще одна ознака, що ми повільно наближаємося до моменту Прориву-Стиснення, це приготування Китаю до глобального колапсу.

Арешт Епштейна вніс реальність насильства над дітьми в масову Свідомість людства. Відповідно до джерел, Кабала вважала Епштейна загрозою для своєї безпеки, і тому після арешту його забрали 10 серпня 2019 року з його камери агенти Кабали, а його двійника помістили в тюремну камеру і вбили. Тим часом, Епштейна доставили в секретне місце Кабали на Манхеттені, допитали і ритуально принесли в жертву Молоху на наступний день 11 серпня 2019 року.

Ілюмінати провели багато ритуалів 11 серпня 2019 року, щоб з'єднатися з енергією сонячного затемнення Великого Хреста, що відбулося рівно 20 років тому 11 серпня 1999 року. Сонячне затемнення Великого Хреста в серпні 1999 року відбулося під час фіксованого астрологічного вирівнювання Великого Хреста, в якому брали участь Сонце, Місяць, Марс, Уран і Сатурн. Вирівнювання 11 серпня 2019 року показало фіксоване астрофізичне вирівнювання Великого Хреста, в якому брали участь Меркурій, Паллада, Плутон, Ірис. Обидва вирівнювання були піковими моментами очищення первинної аномалії, якій Темні Сили намагалися скористатися не за призначенням.

Але вони також були піковими моментами Великого космічного відкриття (одкровення), коли Джерело посилала потужні сигнали у Всесвіт, які тепер призводять до створення перших областей без квантових флуктуацій первинної аномалії (тобто, без зла). З відходом Епштейна більш глибоке дослідження виявило б багато його зв'язків з іншими злочинцями. Більш ретельне розслідування також виявить іншого великого насильника. Це дозволить розкрити сайти програмування і багаторівневі мережі жорстокого поводження з дітьми.

Щоб починати очищати це з більш високого ракурсу, була оголошена медитація. Поряд з очищенням від мережі жорстокого поводження з дітьми, громадськість стає все більш обізнаною про перекручені програми про сексуальність, які Кабала нав'язує людству. Тим часом, Кабала веде кампанію проти здорового активного чоловічого начала за допомогою екстремістського фемінізму і намагається перетворити чоловіків в слухняних овець.

Кабала також захопила рух «Я теж за» і перетворила його в інструмент психологічної маніпуляції, який намагається зобразити всіх чоловіків в якості ґвалтівників в очах жінок і посіяти недовіру. Екстремістський фемінізм не має нічого спільного з Богинею енергії, навпаки. І багато жінок з цим не згодні. На жаль, Кабала дуже активна, і вони напали на місце розташування вихору енергії в Конго, застосувавши вірус Ебола (щоб посіяти страх серед людей). Можливо, зараз саме час викрити творців Великої Фарми (великих фармацевтичних компаній) і біологічних експериментів, Рокфеллерів.

Сили Світла повідомили, що єзуїти намагаються розпалити громадянську війну в Сполучених Штатах, поляризуючи населення на поділ і ненависть між правими і лівими політичними партіями. (Той самий процес можна спостерігати і в Україні, де російські чекісти намагаються спровокувати громадянську війну і протистояння всередині країни - ВЗ). Ви повинні розуміти, що обидві сторони політичного спектра однаково інфільтровані Кабалою, і обидві сторони в рівній мірі містять багато хороших людей.

Перемога Світла!

https://www.youtube.com

Канал  Раскрытие Дороги к Себе

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше