18 серпня 2019 року
Медитація Квітка Життя

Доброзичливі Сили Світла передали, що вони будуть використовувати потужну кристалічну технологію, щоб посилити божественне Світло від Центрального Сонця до рівня, небаченого в сучасній історії людства, і будуть направляти його на Землю в найближчі дні і тижні.

Тому люди мають взяти на себе відповідальність і участь в цій великій місії не тільки заради еволюції людства, а й заради себе…

Інструкції щодо підтримки буддхічної колони

1. Використовуйте власну техніку, щоб привести себе в стан повного розслаблення. Зробіть глибокий вдих блискучого Білого Світла. Видихніть усе, що більше вам не служить. Повторіть це дихання декілька разів.

Після цього, якщо відчуєте, що ви готові, промовте цю мантру (чи подібну їй) мовчки або вголос:

«Я є Душа

Я є Божественне Світло

Я є Божественна Воля

Я є Божественна Любов

Я є незмінний дизайн, Душа»

2. Уявіть (візуалізуйте) зоряну чакру вашої Душі (сферу Білого Світла радіусом 2 метри навколо вас), що спалахує блискучим Білим Світлом. Уявіть це Світло у вигляді вихору, що спірально спускається вниз, очищаючи ваше енергетичне поле.

3. Уявіть п’ятикутну зірку, розміщену високо в небі приблизно на 15 км (9 миль) над місцем, де ви знаходитесь. Побачте цю зірку, що сяє високо над обраним місцем, сяючим блискучим Білим Світлом.

4. Тепер уявіть Білий вогонь AN, що виходить від Центрального Галактичного Сонця, проходячи через усі точки Світла всередині нашої Сонячної системи та через п’ятикутну зірку, через обране місце і вглиб до центру Землі. Продовжуйте уявляти цей стовп впродовж декількох хвилин.

5. Уявіть кінчик блискучого вихору Білого Світла, що спускається вниз за годинниковою стрілкою від п’ятикутної зірки, видаляючи та перетворюючи всі низькі вібрації, темні сутності та темні енергії та переносячи їх до п’ятикутної зірки для трансмутації. Уявіть цей вихор Білого Світла, що обертається, на кілька хвилин.

6. Уявіть цей буддхічний стовп, повністю пов'язаний з усіма буддхічними стовпцями на планеті, з планетарною мережею Світла внизу, над і на поверхні планети та будь-якою точкою Світла, що керується Вознесеними Істотами, всі зв'язані разом із цією Буддхічною колоною на п’ятикутній зірці в мережі блискучого Білого Світла.

7. Тепер від імені Джерела скажіть:

«Від імені Джерела, від імені «Я є Присутність Вічного Світла», ми маніфестуємо і наказуємо, що Буддхічна колона у вибраному місці завершена на всіх площинах під керівництвом Джерела».

Пропонований час цієї медитації становить 15 хвилин для кожної локації.

Ви також можете дотримуватися оригінальних інструкцій зі створення буддхічної колони, якщо бажаєте.

Як було сказано вище, ви можете медитувати на будь-якому із запропонованих місць. Ви також можете щодня медитувати в різних місцях.

Перемога Світла!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше