14 статистичних показників, які підтвердять вагомість соціальних мереж для бізнесу

13 червня 2014
UA Modna Agency
Всі, хто тим чи іншим чином зіткнулися з просуванням свого бізнесу онлайн, прекрасно усвідомлюють роль соціальних мереж, як інструменту інтернет-маркетингу. Проте, переважна більшість продавців не надають великої уваги цьому потужному каналу комунікації, довіряючи SMM (Social Media Marketing) недосвідченим працівникам, не усвідомлюючи до кінця, що, як і будь-яким іншим видом просування, SMM мають займатися професіонали.

Для тих, хто і далі вважає, що Social Networking - це 1 пост “Поділись та виграй” на день, Social Media Examiner нещодавно опублікував свій шостий щорічний звіт про стан маркетингу в соціалних мережах та ROI (Рівень прибутковості і збитковості) такого просування. У звіті подано 14 доказів важливості SMM у 2014.

1) 92% маркетологів погодилися, що соціальні мережі важливі для їхнього бізнесу, в порівнянні з 86% в 2013 році.

2) 92% всіх учасників дослідження та продавців пореконують, що просування у соціальних медіа  збільшило впізнаваність їх бренду. 

3) 80% маркетологів заявили, що ефективна робота в соціальних мережах забезпечила ріст трафіку (відвідуваності) аж до 90%.

4) 72% маркетологів використовують соціальні мережі для формування та збільшеня лояльності до бренду. 

5) Соціальні мережі допомогли збільшити продажі більш ніж на 60% всім, хто використовував їх для просування бізнесу впродовж щонайменше трьох років.

6) 74% маркетологів, які витрачають 40+ годин для роботи у соціальних медіа щотижня, просунули на ринок нові бренди та збільшили показник ROI до позитивного значення. 

7) 95% маркетологів, які використовують соціальні мережі не менше 6 годин в тиждень заявляють, що їх зусилля забезпечили ріст бізнесу мінімум на 20%.
 


8) Більше 50% маркетологів, які вклали не менше 1 року роботи в SMM, розповіли, що це допомогло їм знайти нові партнерські зв’язки.

9) Витрачаючи всього 6 годин в тиждень, 66% продавців помітили значний ріст кількості потенційних клієнтів.

10) 46% SMM менеджерів розповіли про зниження витрат на маркетинг не менше ніж на 20%. 

11) Більше 58% маркетологів, які вже використовували соціальні мережі впродовж одного року або довше, поліпшили показники вебсайту у пошукових системах (тобто, збільшили позиції сайту у видачі в пошукових системах по релевантних запитах).

12) Більш ніж 84% учасників дослідження встановили, що трафік збільшився навіть якщо вони витрачали всього 6 годин в тиждень на реалізацію SMM стратегії.

13) З тих, хто має не менше 1 року досвіду використання соціальних мереж для просування бізнесу, 69% і більше вивели продажі товарів та послуг прямо у соціальні мережі, зменшуючи при цьому “подорож” покупця від привернення уваги до конверсії. 

14) 69% маркетологів з досвідом не менше 1 року, визнали соціальні мережі основним інструментом для побудови фан-клубу за рахунок збільшення залученості (engagement) аудиторії цінним контентом.


UA Modna Agency - простір для успіху вашого бізнесу!

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

5 причин завітати на "Київські Контракти. Незалежність"
До Дня Незалежності у Києві на Контрактовій площі вже вдруге цього року пройде Великий Подільський Ярмарок "Київські Контракти". 24-25 серпня гості свята відчують справжню атмосферу традиційного українського ярмарку - із безліччю ексклюзивних товарів, смачних наїдок та розваг. У цій статті ми зібрали п’ять переконливих причин, чому варто у ці дні завітати на Контрактову.
Читати більше
Модним бути зручно: про бренд Birkenstock в Ostriv
Американський модельєр домініканського походження Оскар де ла Рента писав: "Ходіть завжди так, ніби за вами йдуть троє чоловіків". Сьогодні поговоримо про бренд із кількасотлітньою історією - Birkenstock. Його заснували ще в 1774 році.
Читати більше
Як біоритми впливають на продуктивність впродовж дня
Якщо правильно вибудувати графік активності та відпочинку, можна значно підвищити свою продуктивність впродовж дня. Для цього достатньо прислухатися до власних потреб і ритмів сну.
Читати більше