14 безкоштовних ресурсів для підготовки до TOEFL

1 липня 2015
Annie
Складання іспиту TOEFL - необхідна умова для зарахування до багатьох зарубіжних коледжів та ВУЗів, для отримання права на стажування або для роботи, що вимагає знання англійської мови. Загалом, сертифікат TOEFL відкриває велику кількість можливостей і перспективи для розвитку.

Якщо ви поставили перед собою ціль, скласти цей іспит, вам це обов'язково вдасться. А ці 14 безкоштовних сайтів допоможуть у цьому. Зберігайте і користуйтеся.

ETS TOEFL - офіційна сторінка іспиту TOEFL: формат, рекомендації тим, хто планує його задавати, ресурси для ефективної підготовки.

Learn 4 Good - містить приклади реальних тестових питань. Також розкриває суть іспиту та метод підрахунку результатів. На сайті також є база ВУЗів, які приймають студентів на основі TOEFL.

Get TOEFL - тут є не тільки приклади тестів TOEFL, а й список відповідних ресурсів для вивчення англійської мови з метою здачі іспиту.
 

rajutechnologies

Test Magic - тут можна знайти пробні варіанти тесту TOEFL, а також допомогу в написанні екзаменаційних есе, поради з підготовки та складання іспиту.

TestDEN - тренувальний тест для тих, хто готується до здачі TOEFL, повністю імітує іспит у комп'ютерній версії.

Freeesl - добірка посилань на різноманітні ресурси, присвячені формату і стратегіям підготовки та складання TOEFL.

Good Luck TOEFL - розбиває іспит на складові, розглядає і допомагає у вивченні кожної з них окремо (читання, аудіювання, слова і т.д.).

Test Prepreview - інформація про іспит, а також кілька прикладів тесту. Крім TOEFL тут є безліч інших тестів для перевірки мовного рівня.
 

mtv

English Test - тренувальні тести, а також безліч різних вправ і матеріалів для вивчення англійської.

Quiz Tree - прокачає ваш словниковий запас і граматику до рівня, необхідного для складання іспиту, в приємному інтерактивному флеш-додатку.

Graduates Hotline - кілька тренувальних тестів TOEFL.

Nonstop English - база вправ для проходження TOEFL та інших міжнародно-визнаних іспитів. Виконання вправ проходить в інтерактивному режимі, що значно спрощує і прискорює процес.
 

eckert-schulen

Quizlet - онлайн-сервіс, який допоможе вам швидко запам'ятати не одну сотню іноземних слів, що використовуються в TOEFL.

Test Preppractice - кілька тренувальних тестів, а також посилання на підручники та матеріали, які знадобляться для підготовки до іспиту.

(via)


Якщо ви вважаєте цю статтю корисною, вам також слід прочитати:
20 помилок в англійській мові, які робить кожен з нас
5 найкращих кіносайтів для вивчення англійської мови
10 мобільних додатків для вивчення іноземної мови
Як вивчити іноземну мову за рекордний час
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Особливості американської початкової школи в контексті нової освітньої реформи в Україні
Українська середня освіта стоїть за крок до суттєвих змін. Початкова школа зміниться вже з осені 2018 року. Я пропоную читачам UaModna свої спостереження щодо американської початкової школи, порівняння з пострадянською системою освіти, а також роздуми вчительки першого класу однієї з державних шкіл штату Пенсильванія, міс Саманти Макхью про свою професію.
Читати більше
Книжкові "шпаківні". Забуті?
Кажуть, що книжки, наче маленькі пташенята, туляться одне до одного на поличці, як у гніздечку. Такими "шпаківнями-домівками" для томів і томиків віднедавна стали ще й "Вільні бібліотеки". Буккросинг, або ж обмін книжками, доволі популярний у світі. Прочитав щось - поділися цим з іншими: віднеси і поклади до маленької книгозбірні десь у парку чи кав'ярні.
Читати більше
Про подорожі українською: 9 цікавих Youtube-каналів
Звичайно, в мережі можна знайти безліч інформації про подорожі, зокрема і цікаві відео-блоги на Youtube. Однак, якщо говорити про україномовний сегмент у цій сфері, варіантів, виявляється, існує не так вже й багато...
Читати більше