13 лютого 2020 року
Кобра
Кінець часу божевілля

Оскільки ми знаходимося перед світанком Нового Золотого століття, перш ніж ми, як планета, зможемо увійти в Світло, має відбутися сильне очищення. Це очищення називається божевіллям останнього часу. Божевілля останнього часу відбувається як індивідуально (багато людей божеволіють і демонструють дисфункціональну поведінку), так і в глобальному масштабі.

Оскільки вони тепер знають, що їх кінець неминучий, Кабала хоче знищити людську популяцію на поверхні Землі в процесі їхнього власного падіння.

Вони намагалися у грудні 2019 року спровокувати фінансовий крах через ринок репо, але це не їм не вдалося, тоді вони спробували на початку січня 2020 року спровокувати військову ескалацію з Іраном, але це теж не спрацювало, вони намагалися створити фальшиву подію у Вірджинії, що також не працювало, так що залишилося?

Глобальний пандемічний страх.

2019-nCoV - це передова етнічна біозброя, яка орієнтована переважно на азіатське населення. Нинішня епідемія є результатом прихованої біологічної війни, яка триває між Китаєм та США.

Китайська довгострокова військова стратегія проти США значною мірою базується на біозброї. Китайські агенти викрали коронавірус з канадської лабораторії і модернізували її до біозброї в лабораторії в Ухані.

Тоді американський агент, який раніше проник в лабораторію в Ухані, і був причетний до розробки вірусу, викрав зразок коронавірусу, і поширив його на ринку морепродуктів і тварин у Ухані. Відтоді вірус поширювався з геометричною прогресією, що може виглядати насправді страшно.

Цікаво зазначити те, що 23 січня 2020 року пішов з життя Пітер Салама, відомий епідеміолог, який працював на ВООЗ, і був членом правління GAVI, Альянсу з вакцини.

Плеядянці невтомно працюють над тим, щоб зупинити епідемію. У п’ятницю, 24 січня 2020 року, вони розробили перший нанопорошок Stardust, який знищив вірус, і поширили його на поверхню планети з їх космічних кораблів, розміщених на низькій орбіті Землі. Вірус відреагував на нанодуст (Stardust) і мутував у дещо менш летальну (смертельну) та трохи більш трансмісійну (менш небезпечну) форму.

Дізнавшись про реакцію вірусу, плеядянці розробили більш досконалу версію Stardust і застосували її у понеділок та вівторок (27 та 28 січня 2020 року).  Внаслідок цього вірус більше не поширюється з геометричною прогресією, як це було досі, і, здається, його дія уповільнюється.

Сили Світла очікують, що поширення інфекції припиниться вже через тиждень-другий, після чого буде повідомлятися все менше нових випадків.

Після достатньої кількості спроб плеядянці зможуть повністю зламати вірус і зупинити його поширення, точно так, як це було під час пандемії іспанського грипу в 1918 році, який вдалося тоді зупинити. Вірус може ефективно поширюватися, лише коли отримує підтримку від Темних Сил на площині плазми.

Крім того, всі плазмові павуки Химери, діаметром до декількох миль, надзвичайно голодні і знаходяться на межі зникнення, і тепер вони переміщуються в Ухань та інші китайські міста з великою кількістю інфекцій, щоб підживити страх і страждання.

Це ідеальна пастка для них, оскільки Сили Світла можуть очистити їх набагато ефективніше, коли всі вони зібралися на такому невеликому просторі і вже  не рівномірно розподіляються по поверхні планети.

Сили Світла зараз інтенсивно очищають всю плазму, що підтримує інфекцію, і всіх плазмових павуків Химери. З такою швидкістю очищення всі плазмові істоти химери швидко зникнуть через тиждень-другий. При цьому залишаться лише фізичні химери в американському космічному командуванні DARPA.

Сили Світла просять усіх підтримати цей процес очищення, візуалізуючи фіолетовий полум’я для очищення всієї плазми, що підтримує вірус, і всіх плазмових павуків Химери.

Люди також можуть допомогти зупинити епідемію коронавірусу за допомогою медитації.

Дуже важливо зберігати спокій і не піддаватися страху. Для порівняння, тільки в США від звичайного грипу в 2018 році померло понад 80 000 людей, і ніхто, схоже, не хвилюється. Або  650 000 людей померло від грипу у всьому світі за 2018 рік.

Для середньостатистичної людини ризик бути зараженим цим коронавірусом дуже низький і, швидше за все, залишиться низьким. Найкраща порада ставитись до цієї епідемії так само, як і до звичайного грипу. Це дозволить позбутися більшої частини страху.

Коли ця епідемічна загроза вщухає, у Кабали з'явився ще один трюк.

Зараз мільярдні хмари сарани з’їдають все, що зустрічають на своєму шляху на сході Африки, і щодня багато інших господарств повністю знищуються. На жаль, влада каже нам, що те, що ми бачили дотепер, є лише верхівкою айсбергу. Насправді, якщо не будуть негайно вжиті екстремальні заходи, як стверджує влада, ця чума сарани може буквально збільшитися в 500 разів за кілька місяців. Але ситуація з кожним днем погіршується. Чума сарани, яка має «розміри цілих міст», знищує врожаї з приголомшливими темпами, і це може потенційно спричинити голод на африканському континенті, на відміну від усього, що ми бачили раніше. Але у Кабали нічого не вийде, оскільки Сили Світла вже працюють над рішенням цієї проблеми.

Перемога Світла!

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Энергетический канал  

PS

Також читати на цю тему: 

https://uamodna.com/articles/27-sichnya-2020-roku-ashtar-sheran-zlochyn-proty-lyudstva/

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше