27 січня 2020 року
Аштар Шеран
Злочин проти людства

Привіт, дорогі мої земляни!

Те, про що я розповім вам сьогодні, не повинно викликати у вас ні страху, ні паніки.

Я хочу лише відкрити вам очі на ті події, що відбуваються зараз на планеті, для того, щоби ви віддавали собі звіт в тому, наскільки далеко зайшли ті, хто вважають себе господарями Землі.

Вже не одне десятиліття рептилоїди і представники людства, які працюють на них, та представники інших цивілізацій, втілених зараз на Землі, розробляють так звані штами вірусів і відповідні їм вакцини.

Головна мета їх застосування - регулювання народонаселення планети.

До певного часу ці штами містяться в спеціальних сховищах, але як тільки тіньовий уряд Землі приймає рішення про чергове скорочення кількості населення, вони впроваджують той чи інший вірус, в залежності від наміченого ними відсотка смертності, в ту країну, населення якої, на їхню думку, потребує в корекції.

Саме тому віруси «загадковим» чином найчастіше з'являються в Китаї та інших перенаселених азіатських країнах.

У потрібний момент, (знову ж на їхню думку),  оголошується про те, що успішно розроблена вакцина для боротьби з цим вірусом і таким чином припиняється його поширення.

Але те, що відбувається в Китаї зараз, вже вийшло за рамки звичної для таємного світового уряду поведінки.

І пов'язано це з тим, що рептилоїди і інші представники Темних, усвідомили нарешті, що процес підвищення вібрацій Землі, пов'язаний з її Вознесінням, вже незворотній.

І вони зважилися на відчайдушний крок - посіяти страх і паніку серед населення планети для того, щоб потужна негативна енергія страху за власне життя і життя своїх близьких знизила загальний вібраційний фон Землі.

І це їхнє нинішнє злодіяння вже починає досягати поставленої ними мети.

Незважаючи на те, що справжні масштаби смертності від нового вірусу поки ховаються від населення Землі, страх вже почав поширюватися по всій планеті, охоплюючи все більше і більше людей, а значить, з кожним днем ​​все більше знижуючи загальний енергетичний фон вашої планети.

Вакцина від цього вірусу існує вже давно, але поки володарі світу не вважатимуть, що відповідний момент настав, вона буде зберігатися в таємниці.

І зараз, щоб мінімізувати наслідки цього злочину проти людства, я хочу попросити вас про наступне.

Як можна частіше закликайте енергію Першотворця Всесвіту і просіть її розчинити енергії страху і паніки, що утворилися в колективній Свідомості людства.

Закликайте на допомогу усі Вищі Сили Всесвіту, а також представників Галактичної Федерації Світла.

Що ж стосується вас самих, то знайте, що люди, які мають рівень вібрацій не нижче п'ятої чакри, стають невразливими для цього нового вірусу, оскільки він налаштований на енергії мешканців тривимірного світу, які вібрують на рівні першої, другої, третьої і максимум четвертої чакр.

І на закінчення мені хотілося б сказати вам, що зараз протистояння Світлих і Темних сил на Землі увійшло в свою заключну стадію.

І кожен з вас може внести свій посильний внесок в цей історичний процес порятунку людей і всієї вашої планети, піднімаючи свої власні вібрації, а значить, і вібрації колективної Свідомості людства.

А ми, в свою чергу, будемо всіляко цьому сприяти.

Щиро люблячий вас Аштар Шеран говорив з вами від імені Галактичної Федерації Світла

Прийняла Марта 27 січня 2020 року

Переклад і правка Валерія Зміївського

www.youtube.com

Канал Энергетический канал

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Жовтий, сірий або все-таки білий: виберіть відтінок вашої зубної емалі
Білосніжна посмішка не в усі часи і не у всіх народів була в пошані. Щоб підкреслити свій статус і благородне походження, стародавні римляни носили золоті коронки, а японки чорнили зуби спеціальним лаком.
Читати більше
Фотодобірка українських місць Нью-Йорка (част. 1)
Вулиця Тараса Шевченка, кредитна спілка-мільярдер, легендарний український ресторан, де знімають голівудські фільми, представництво України при ООН — усе це та багато іншого, пов'язаного з Україною, ви зустрінете в Нью-Йорку.
Читати більше