10 життєвих уроків від людей з татуюваннями

20 серпня 2014
Редакція
Не всі розуміють зростаючу культурну тенденцію з татуюваннями. Деякі люди вважають це абсолютно жахливим, занадто болісним процесом, чи думають, що татуювання не дозволить зробити їм успішну професійну кар'єру.

Але тих з нас, хто любить татуювання, ці негативні наслідки модифікації тіла не бентежать. Вони насолоджуються ними і отримують за допомогою татуювань певний досвід. Тепер і ви можете дізнатися дещо корисне від таких людей.

Ось 10 життєвих уроків, які ви можете почути від людей з татуюваннями:

Ваші стандарти єдині, що мають значення


Звичайно, не всі вважатимуть ваш новий малюнок на грудях таким же чудовим, як і ви, але чому це повинно вас хвилювати?

Доки тобі подобається, як виглядає твоє татуювання, і як виглядаєш ти завдяки йому, всі погляди на вулиці стають сміховинними.

Перше враження оманливе


Будь-хто з татуюваннями може підтвердити вам, що цей життєвий урок – абсолютна правда. Важко передати, наскільки багатьох хороших, освічених і розумних людей засуджують через їх любов до татуювань.

Ваші знайомі з малюнками на тілі, чи навіть власні татуювання, можуть навчити вас не приділяти надто багато уваги зовнішньому вигляду, а натомість витрачати більше часу, намагаючись зрозуміти, яка ж людина всередині.

Біль - тимчасове явище


Це точно те, що кожен поціновувач татуювань може щиро підтвердити. Незалежно від вашої толерантності до болю, ви обов'язково зіткнетеся з тим, що перше татуювання може бути досить болісним. Але, якщо ви пройдете це випробування, то ще більше пишатиметесь кінцевим результатом.

Іноді ми забуваємо, що болісні речі можуть привести до прекрасних результатів і татуювання вдале нагадування про це.

Страх нових вражень переоцінений


Перше татуювання може викликати страх у багатьох людей. Це те, що ви ніколи не робили раніше і, давайте дивитися правді в очі, це суттєве зобов'язання.

Але люди, які йдуть на такий крок, незважаючи на свої страхи, у результаті почувають себе краще і отримують позитивний досвід. Більшість з них навіть не зупиняються тільки на одному татуюванні.

Значення - суб'єктивна річ


Немає двох татуювань, які мали б однаковий зміст. Кожна людина вкладає свої власні ідеї, досвід і спогади у кожен малюнок.

Судити будь-кого на основі того, що, на вашу думку, означає його чи її татуювання, абсолютно безглуздо.

І не все повинне мати якесь значення


З іншого боку, також безглуздо припускати, що кожне татуювання на тілі людини означає щось надзвичайно унікальне і особливе для них.

Багато людей роблять татуювання тільки тому, що їм подобається шаблон або концепція, от і все. Або наносять малюнки на тіло тільки щоб мати ще більше татуювань. Не все має універсальну мету існування. Деякі речі існують, бо вони просто існують.

Гроші - не все


Один з найбільш критичних аргументів для людей проти татуювань – це те, скільки вони коштують. Звичайно, кожен тату-салон відрізняється і працює за власними цінами, але непогане кольорове татуювання, ймовірно, влетить вам у копійку. Ну і що?

Ви не тільки отримаєте красиву художню роботу, яку зможете зберегти назавжди, але й пам’ятний момент і приємний досвід, про який ви зможете розповідати людям впродовж всього вашого життя. Це можна назвати безцінним.

Ніщо ніколи не стане помилкою, якщо ви правдиві з собою


Інший життєвий урок, якому вас може навчити татуювання, полягає у тому, що "помилки" не мають значення, якщо ви вважаєте, що були правдиві з собою. Можливо, вам доведеться носити сорочки з довгим рукавом на роботі, щоб прикрити свої малюнки. Ну і що?

Люди так швидко піддаються загальній думці та починають вважати татуювання помилкою, якщо власники повинні прикривати їх з 9 до 5 години дня в подальшому житті. Насправді це безпрограшна ситуація: ви не тільки можете зберегти свою улюблену роботу, але й продовжити робити нові татуювання. Це звучить досить непогано.

Бути епатажним весело


Хоча витріщатись на татуювання незнайомця деколи досить не культурно, іноді це досить весело. Особливо, якщо хтось уважно вивчає татуювання, яке вам особливо подобається.

Більшість людей не роблять татуювання спеціально, щоб хизуватись ними. Але їх демонстрація деколи може бути досить приємною.

Будьте тим, ким ви хочете бути - це єдиний спосіб стати по-справжньому щасливим


Нарешті, один з найбільших життєвих уроків, який можна взяти з поціновувачів татуювань: робіть те, що приносить вам щастя. Це єдиний спосіб жити по-справжньому насиченим життям.

Навіщо бути людиною, якою вас хочуть бачити інші? Для чого?

Будьте тільки тим, ким хочете, і ніким іншим!

(via)
Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше