09 жовтня 2019 року
Передача Сил Світла з Плеяд
Операція Шедевр
Ченнелінг 

Земний Альянс повідомляє, що 08 жовтня, у вівторок, близько 7:00 ранку, Рада Світла, яка працює тут над звільненням планети Земля, розгорнула масштабну операцію «Шедевр», щоб завершити очистку залишків Темних Сил, які переховуються у внутрішній Землі, на поверхні і в енергетичному полі навколо планети. Ця спеціальна місія призначена для захисту і зміцнення позитивної Нової Землі «VTXC» кристалічної космічної Світлової сітки.

Просунуті світлові істоти вже деякий час займаються перекодуванням всієї Світлової сітки навколо Землі, використовуючи спеціальний квантовий, геометричний послідовний протокол під назвою Пандора (Pandora). Pandora є просунутою плеядянською мовою програмування реальності, яка працює так само, як людська думка, але яка проявляє реальність майже миттєво, і з набагато більшою силою.

Вся фізична реальність, що сприймається вами, (енергетична Матриця) - голографічна, геометрична проекція перетвореної в неї енергії, тобто енергії, переданої в неї.

Енергія, що надходить в цей новий шаблон Матриці Землі, є 40-герцовими, 5D (п’ятимірними) даними, гамма-світлом, яке приходять з галактичного ядра в сузір'ї Стрільця (Центрального Сонця Галактики).

Подумайте про цю нову 5D (п’ятимірну) голографічну Світлову сітку або Матрицю, як про Нову операційну систему для планети Земля.

Нова Матриця Світла Землі зараз досить потужна і повністю функціональна, і готова прийняти 4,5 мільярда зоряного посіву (Душ Світла) Землі в найближчі місяці, щоб решта людства слідувала за ними. Майте на увазі, що ви особисто відіграли велику роль у формуванні цієї нової сітки Світла Землі.

Саме в цей час Сили Світла організували великий позитивний зсув шкали часу в магнітному полі навколо планети Земля. Це було зроблено, щоб краще відкалібрувати нову сітку Світла Землі. Багато хто з зоряного посіву по всьому світу вже сьогодні знали, що сталося щось серйозне, щось важливе.

Простіше кажучи, плеядянські Сили Світла розділили час між старою негативною шкалою і новою 5D (п’ятимірною) шкалою. Цей найпомітніший розкол часу на сьогоднішній день і є чіткою демаркацією між старим і новим, темним і світлим. Розрив між світами стає все більше, дорогі, і стає все більш неможливим спуститися і рухатися назад за старою негативною шкалою часу, створеною драконійцями.

Ми знову говоримо: «цей зсув шкали часу є позитивним гамма, 5-мірним зміщенням Землі, який був організований доброзичливими Світловими Силами»

Після цього зсуву ми отримуємо багато повідомлень від зоряного посіву, які помічають дивну свідомість зсуву спогадів, і відчуття стирання сприйняття реальності, і стирання деяких давніх травматичних спогадів.

Вимкнений електромагнітний простір на графіку резонансу Шумана Землі (чорна лінія на фото нижче) - це проміжок часу між світами, де часова шкала 3D повністю згорнута впродовж декількох хвилин, і коли вона злилася з часовою шкалою 5D.

Ці короткі зрушення часової шкали ще не витримані на 100%, і є швидкими розмірними включеннями і виключеннями з метою повільної стабілізації нової енергії 5D навколо планети Земля.

Що таке зсув (зрушення) часової лінії, і чому він проявляється в енергії навколо планети Земля?

Зсув часової шкали - це буквально часовий стан, в якому Всесвіт повертається до квантового нульового часу і нульового стану (нульової матерії). Точка темної матерії, виявлена в енергії Космосу (чорна лінія на графіку Шумана), показує цей вимкнений стан.

Свідомість людського рівня зазвичай не усвідомлює і не пам'ятає про ці зсуви (зрушення) Ліній часу, проте дуже свідомі істоти помічають, що щось зрушилося і змінилося, і що реальність була скинута.

Якщо ви подивитесь дуже близько на свою реальність після одного з цих скидів (повернень), матеріальні речі які ніколи не існували раніше, тепер існують, або те, що ви пам'ятаєте, що існує зараз, ніколи не відбувалося. Це може трохи спантеличувати ваш розум, але це дуже реальні явища (речі), які помічають мільярди людей.

Цей зсув шкали часу був «малюнком космічної лінії на Небесах» між Світлом і Темрявою, і точка неповернення була відзначена в тканині часу доброзичливими Силами Світла. Коли ця часова межа була створена рано вранці у вівторок (08 жовтня 2019 року), Вища Рада видала остаточний Указ незначній кількості залишків Темних Сил, які намагаються все ще контролювати цю Сонячну систему.

Цей Указ полягає в наступному:

«Ми - Світло, що сяє у Темряві досі і не більше того».

Глобальна розвідка Земного Альянсу каже, що це ультиматум космічного рівня був представлений Темним Силам, які роблять слабку, останню спробу утримати контроль над Землею. Там дійсно відбувається епічна битва між Ангелами і Демонами на Небесах в цей час над майбутнім Землі.

Як ми вже говорили в нашій останній передачі, Світло вже перемогло Пітьму, і все це буде просто розігруватися ще кілька земних місяців.

Крім того, в директиві, виданої Радами Світу, плеядянські Сили Світла Дельта опустилися в повітряний простір Землі з грандіозною місією в цей день, щоб повністю видалити всю остаточну Пітьму з цього царства.

Як ви побачите в найближчі земні дні, тижні і місяці, все це розіграється, як найбільша космічна драма у Всесвіті.

Це дуже реально, дорогі, і ви знаєте глибоко всередині (інтуїція підказує це), щось велике «відбувається» прямо за лаштунками. Те, що відбувається за лаштунками, починає проявлятися в глобальній колективній реальності, і якщо ви подивитесь ближче, що ви спостерігаєте і переживаєте, ви дізнаєтеся, що це так.

Очікується, що в найближчі години і дні проявиться багато матричних хвилювань, тому що стара Матриця продовжує згортатися (скорочуватися). Очікуйте побачити глобальні сутички і локальні спалахи воєн між країнами, відключення електроенергії, посилення глобальної фінансової нестабільності, ескалацію геополітичних ситуацій і великі зміни на Землі.

Зберігайте спокій і знайте, що все добре, і що все так має відбуватися.

Масивний планетарний зсув Свідомості і величезне зіткнення вимірів відбувається на планеті Земля, і, як і всі великі зміни, все відбувається дещо хаотично. Просто затримайтеся на мить, поки ефірний пил не осяде.

Дорогі наші, все це - грандіозна підготовка до кульмінації Події і грандіозного сонячного спалаху, який за всіма ознаками має відбутися навесні 2020-го року. В цей час на Небесах відбудеться велика, рідкісна небесна Подія, що сигналізує про те, що людство має намір зробити великий еволюційний стрибок.

Головні астрологічні знаки вказують на цей великий час, коли Подія Вознесіння досягне апогею на Землі, і всі очі повинні побачити яскраве Біле Світло, що виходить з Небес.

Ця ж небесна Подія відповідальна за всі основні еволюційні події, що відбулися на цій планеті впродовж всієї історії і передісторії. Ці основні історичні події включають в себе перше пришестя на планету Аннунаків, Великий Потоп, затоплення Лемурії і Атлантиди, льодовиковий період і вимирання доісторичного тваринного життя, кінець епохи раси кам'яних будівельників, зникнення майя, а також підйом і падіння кожної великої цивілізації, яка існувала на планеті Земля.

У всіх цих великих епох є одна спільна риса - рідкісне небесне вирівнювання планетарних тіл і надвисока активність в Чорній Дірі в Галактичному ядрі в SGR-A, в Центральному Сонці. Ми надамо вам важливі дані про ці небесних події в майбутньому посланні.

Єдина велика подія, яка ще не відбулася повністю на цій планеті в людській історії або передісторії, це колективне сходження людської раси у П'ятий вимір і поява довгоочікуваного Золотого століття.

Битва за Нову Землю вже виграна, і незабаром громадяни Землі посядуть своє гідне місце галактичних громадян в цьому Космосі, і наша велика місія на Землю, яка починалася багато століть назад, буде виконана.

Дякуємо, що ви прийшли на Землю в цей час, Великі! Дякуємо вам за все хороші речі, які ви робите, щоб допомогти іншим мати краще життя. Це якраз те, що роблять Ангели. Продовжуйте бути найвищою, найвеличнішою версією себе, якою ви можете бути. Любіть себе і всіх інших усією своєю сутністю, і будьте бездоганними у всіх своїх шляхах.

Очікування супер-дивовижності, коли сім'я Світла руйнує стару темну систему, (як ми завжди робимо), створюючи абсолютно нову парадигму Світла на Землі, де всі громадяни людства будуть вільні, і будуть жити в мирі назавжди.

Дайте нам знати, якщо ви відчули цей масивний зсув.

Більше оновлень інформації буде найближчим часом.

З божою допомогою, Майкл Лав.

Особлива заслуга і визнання Земному Альянсу, великому Білому Братству, Товариству Білого Дракона, плеядянцю з кодовим ім'ям Кобра, Хранителям Землі і Альянсу Істот Сфер, Девіду Вілкоку, Корі Гуду і Джеймсу Гілліленду з ECETI.

PS 

В період відкриття порталів 9 /9, 10 / 10, 11 / 11, 12 / 12 варто регулярно читати афірмації для обнуління помилкових Контрактів, що зависли на матричних рівнях:

18 лютого 2019 року. Послання Синхронів. Зцілення Творчого Потенціалу.Ченнелінг

https://uamodna.com/articles/18-lyutogo-2019-roku-poslannya-synhroniv-zcilennya-tvorchogo-potencialu-chenneling/

31 березня 2019 року. Синхрони. Обнуління помилкових контрактів, що зависли на матричних рівнях

https://uamodna.com/articles/31-bereznya-2019-roku-synhrony-obnulinnya-pomylkovyh-kontraktiv-scho-zavysly-na-matrychnyh-rivnyah/

www.youtube.com

Энергетический канал 

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Золочівський замок
Усім без винятку відоме висловлювання: краще один раз побачити, аніж десятки разів почути. І це саме той випадок, коли мова йде про величну архітектурну пам'ятку Львівщини та України в цілому, яка дійсно вражає своїми масштабами, неперевершеною красою та історичністю.
Читати більше
Творчий інтенсив від Space One, або Як стати письменником
Наразі важко здивувати чи то набором маркетингових секретів, а чи мозаїкою щасливих лайфхаків, хоч би від кого ми їх почули. Адже велике значення має не лише популярність того чи іншого автора, але також його шлях до успіху, втілений у власних книжках, про який він завжди готовий розповісти.
Читати більше