31 березня 2019 року
Синхрони
Обнуління помилкових контрактів, що зависли на матричних рівнях

Вітаємо тебе, Душа!

Ми - Синхрони. Ми - частина Творців вашої Всесвіту.

Ми хочемо тобі сьогодні розповісти про матричні рівні, які є відгалуженням основних рівнів Матриці, і її похідних. Це свого роду підрівні, але вони також важливі, як і рівні. Твої дії і рух за рівнями відбуваються у відповідності до твого вибору і твоїх вчинків, а також відповідно до задуму і плану Творця. Ти часто вже не розумієш цього навіть після закінчення чергового втілення.

Записи по всіх твоїх життєвих дослідах (експериментах) містяться в Книзі твоєї Долі, але далеко не кожен може її відкрити і прочитати. Інформація найчастіше буває недоступна для звичайного читця, вона прихована на багатьох рівнях, і відкривається тільки при наявності високого рівня доступу читача. Захисна система не пропускає просто цікавого, ким би він не був, і на якому етапі свого розвитку і отримання досвіду він не знаходився.

Навіть ті, хто має підвищений рівень доступу, не завжди можуть прочитати і отримати цю інформацію. Кожного разу читач сканується і виноситься рішення про відкриття або не відкриття доступу до якогось з осередків інформаційного потоку щодо тієї чи іншої істоти. Це досить складний механізм, але суть його проста: чим вищий рівень доступу істоти, тим більше їй відкривається інформації в процесі читання Книги Долі.

Дуже часто після обнуління Контрактів, як справжніх, так і хибних, інформація про обнуління не доходить до Книги Долі, або доходить, але з великою затримкою в часі. Відбувається це тому, що обнулені Контракти зависають на матричних рівнях або їх підрівнях.

Тому наслідки обнуління, такі як оздоровлення, поліпшення долі, вирішення ситуації, і інше, може затягуватися на фізичному рівні на невизначений час. І це не буде порушенням космічних законів. Тому з одного боку Контракт обнулений, а з іншого боку, він поки не що виконується, тому що інформація по його обнуління не дійшла в Сховище Контрактів за всіма матричних рівнями.

Тобто відбувається свого роду затримка інформації між рівнями Матриці. А оскільки рівнів Матриці безліч, і також матричних осередків, то відбувається уповільнення виконання вже здавалося б вирішених питань по долі і втіленню кожної втіленої і невтіленої істоти. Тому сьогодні ми хочемо дати тобі молитву-звернення до Отця Абсолюту про обнуління помилкових Контрактів, що зависли на матричних рівнях, з метою якнайшвидшого виконання волі Отця і підйому Душ на новий рівень розуміння та отримання найбільш повного досвіду вже в цьому втіленні.

Ми вже давали декілька обнулінь. Кожен може ними скористатися і почати зміни в своїй долі і житті. Кожен, хто почав обнуління, вже повинен відчути зміни, навіть найменші, в своєму самопочутті, настрої, ситуаціях і житті в цілому. Але дехто міг також помітити, що зміни почалися, і начебто зависли, і ці зміни дуже незначні. Це і є ознакою зависання обнуління Контрактів на матричних рівнях.

Тому кожному, хто читає обнуління Контрактів, ми даємо сьогодні відсутній пазл, і сподіваємося, що це ще більше прискорить поліпшення життя і долю кожного, хто прагне зрозуміти і розібратися з проблемами і ситуаціями, які виникають на його шляху.

Читати цю молитву-звернення потрібно після кожного чергового обнуління Контрактів, які ми вже давали раніше. По суті це завершальний етап кожного обнуління. Читати потрібно до розуміння, відчуття достатності, тобто коли внутрішнім розумінням кожен відчує, що обнуління закінчено. Це може бути і один раз і три, і десять.

Молитва-звернення

Отче, я закликаю тебе в свідки, і прошу обнулити всі мої фальшиві контракти, що зависли на матричних рівня і підрівнях Матриці, і суміжних їй світах.

Я закликаю твоїх Коректором і прошу їх сканувати всі обнуління, фальшивих і істинних Контрактів.

Я прошу Тебе закликати всі Сили Світла і Добра і гармонійно почати виправлення всіх моїх ситуацій та питань, щодо яких вже були зроблені обнуління і коригування, сканування і просування цих обнулінь по рівнях Матриці.

Я прошу завершити просування обнуління Контрактів в Сховище Контрактів на всіх рівнях і підрівнях Матриці, і суміжних їй світах.

Я прошу тебе, Отче, зцілити всі мої ситуації і питання, які вже обнулені, і найшвидшим і гармонійним для всіх чином виправити всі осередки мого буття і суміжних їм часових відрізків і рівнів сприйняття досвіду моєї душі, і всіх моїх втілень.

Амінь! Так є!

Кожен раз, коли ти будеш відчувати зависання змін по своїй долі, ти можеш читати це звернення і отримувати підказки та відповіді, що і чому зависло. Кожен раз ти можеш коригувати самі зміни і поліпшення по своїх питаннях і долі.

Це важливе звернення, оскільки воно допомагає розібратися в багатьох уповільненнях змін і покращень, виправлень і гармонізацій всього твого перебування тут в цих світах. Ми сподіваємось, що кожен, хто почав обнуління, вже досяг якогось явного результату, і не зупиниться, піддаючись сумнівам і страхам. Ми також сподіваємось, що ці техніки допоможуть вам ще більш глибоко зрозуміти себе і відчути всю красу спів творення і творіння Отця.

Ми благословляємо всіх Душ на Світлі шляхи, наповнених працею і усвідомленням себе частинкою Бога-буття.

З Любов'ю, Синхрони.

www.youtube.com

Канал Мировой Чененлинг

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com