Як бути здоровим: книги Камерон Діас

26 жовтня 2017
Аня Остапчук

Відома актриса Камерон Діас вирішила поділитися своїм досвідом і написала дві книги: "Книга про довголіття" та "Книга про тіло". В них колишня модель розповідає про важливість правильного харчування, корисні продукти, глютен, фізичне та сексуальне здоров'я, звички та розум. Скажу вам наступне, обидві книги справді круті! А тепер розповім чому...

Інформації тут справді багато і вся вона важлива та потрібна. Авторка розповідає про правила харчування, що потрібно їсти, щоб довше прожити, про важливість руху та загалом про те, як бути здоровим та радіти життю. Власне, це не просто роздуми Камерон Діас, це все її досвід, це все її життя. Вона дотримується цих правил до тепер і виглядає пречудово. Крім того, усі важливі теми вона перевіряла разом із лікарями, розпитувала їх, просила простих пояснень, щоб ми з вами змогли зрозуміти усе з першого слова.

У книгах детально розписано про їжу. Так, вона важлива; так, вона підтримує наше життя, але чи задумуємося ми, що саме те, що лежить на тарілці, визначатиме наше здоров'я. Я з таким задоволенням читала ці книги. Адже тепер дуже добре розумію, що таке правильне харчування і як потрібно задовольняти усі потреби організму.

Чому в нашому світі настільки поширена проблема зайвої ваги? Чому ми швидко старіємо та відчуваємо втому? Про це та інше - у книгах про здоров'я.

А ще у книгах цікаво сказано про їжу - ось, оцініть: "Той факт, що ви можете покласти щось до рота, пережувати і проковтнути, ще не означає, що воно є їжею" - геніально, правда ж?


 


Так повелося, що ми з вами живемо у світі, де їжі дуже багато, іноді навіть надто багато. Споживання цього надлишку не є правильним харчуванням, навіть не його половиною. Адже, з роками людство стало лінивим. І напівфабрикати та фаст-фуд наповнює наші міста і магазини. Іноді стає страшно, коли бачиш усе це "сміття" і розумієш, що є так багато залежних від нього людей. Та що тут казати, якщо я сама залежна від цього. Саме це й надихнуло Камерон написати таку інформативну книгу.

Зробіть свої висновки після прочитання, викиньте все сміття з вашої кухні.

Далі перейдемо до руху. Цей інстинкт був закладений ще нашим предкам. Ваш організм і тіло стануть сильнішими та здоровішими завдяки фізичному навантаженню. Рух - це частина життя, і саме це нам прагне донести авторка книг.

Звісно, є багато літератури про спорт та правильне харчування, але я вважаю, що це - одна з найкращих! Цікаві розділи про жіноче здоров'я, вітаміни та важливість води. Загалом, рекомендую до прочитання усім. І не важливо, скільки вам років, чоловік ви чи жінка, адже, здоровими хочемо бути усі.

Книга написана досить грамотно. Я маю на увазі: поради лікарів, визначення для важких термінів, примітки, проста мова (бувають відхилення від тексту, але це, напевне, щоби розбавити тонни корисної інформації). Вартість книги виправдана, друк якісний, та й книга великого формату.

Якщо ви помітили помилку чи неточність, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Як перетворити звичайну квартиру на інтер'єр «з обкладинки»? 10 лайфхаків від дизайнера
Щодня ми гортаємо стрічку інстаґраму або Pinterest, милуючись стильними інтер'єрами в тематичних профілях. Розпочинаючи ремонт у себе вдома, намагаємося відтворити вподобане, але результат нерідко розчаровує.
Читати більше