ЯК УКРАЇНЦІ НАМАГАЛИСЯ ЧИНИТИ ОПІР РУСИФІКАЦІЇ
...Все ж опір існував! Саме він, попри свої не надто рішучі форми та більш ніж скромні масштаби, перекидав місток з минулого українства в його майбутнє, не давав нації остаточно завмерти, скоритися, віддатися плинові потужного й невблаганного російщення.
Читати більше
Parlez-vous français? Цікаві факти про французьку мову
Весна — чудовий час для нових звершень! А французька весна в Україні принесе натхнення і стане поштовхом до вивчення найромантичнішої мови у світі. Про те, чому французьку мову варто вчити, піде мова у моїй статті...
Читати більше
ЗАЛІЗНА ХОДА МАСОВОЇ РУСИФІКАЦІЇ
У Великій Україні зникло те соціальне середовище, для якого мова була природним засобом комунікації. Тепер "масова людина" без філологічної підготовки українською мовою, як правило, не володіла, в активній комунікації послуговуючись російською, побутовим "доважком", до якої міг бути неоковирний суржик. Говоримо про 50—70 роки ХХ століття.
Читати більше
CЕКС-ТУР КАМ’ЯНОЮ ДОБОЮ: ХТО З КИМ СПАВ
Типовий для сучасного суспільства моногамний шлюб виник з розвитком сільського господарства і появою майна — потрібен був спадкоємець для передачі власності. У мисливців-збирачів початку кам’яної доби сексуальне життя було більш насиченим.
Читати більше
Як подолати мовний бар'єр, щоб вільно розмовляти англійською
Початківцям часто буває важко заговорити англійською. Письмові завдання даються без проблем, на слух все зрозуміло, читати виходить, але ось говорити із живою людиною — так важко! Як же подолати цей психологічний мовний бар'єр?
Читати більше
Історичні знахідки, в які важко повірити досі
На Землі існує чимало археологічних знахідок, які свідчать про те, що історія життя на нашій планеті може бути далеко не такою, якою ми її собі уявляємо. Перед вами 6 найбільш примітних знахідок, які досі не розгадані.
Читати більше
УКРАЇНСЬКІ РОБІН ГУДИ
В історії України відомо чимало славетних імен народних месників та благородних розбійників, які намагались відновити соціальну справедливість, грабуючи багатих та роздаючи награбоване бідним. То чиї це імена та що відомо про цих персон?
Читати більше
УКРАЇНІЗАЦІЯ: ТО ЩО ЦЕ БУЛО?
Історики досі сперечаються про те, чим же була насправді славетна українізація 20-х років. Так чи інакше вона стала яскравим періодом, котрий за багатьма ознаками виламувався з тієї трагічної української історії, яку, за Винниченком, "треба читати з бромом".
Читати більше
ДОЧЕКАЛИСЯ Й УКРАЇНСЬКОЇ РЕВОЛЮЦІЇ
Революція та пореволюційні війни були періодом вкрай турбулентного розвитку подій... В підсумку незалежна Україна не впоралася з речами буденними, тими проблемами, які в інших націй розв'язувалися "самі по собі".
Читати більше
Акценти: наголошуємо слова правильно (частина п'ята)
А ми продовжуємо запам'ятовувати наголоси, адже з ними так часто стається халепа. Тому пропонуємо вивчити чи пригадати ще п'ять слів, які відомі всім, проте наголошуються часом не так, як потрібно.
Читати більше
УКРАЇНСТВО МІЖ ДВОМА НЕУКРАЇНСЬКИМИ РЕВОЛЮЦІЯМИ
На порозі революції 1905 р. немасовість, відсутність тривкого пов'язання з громадою на цілому етнічному терені, амбівалентність та схильність до угодовства далі залишалися відмітними рисами національно свідомого українства. "Колір часу" між тим невблаганно змінювався...
Читати більше

Новини української освіти на UaModna

Розмови щодо переваг та недоліків сучасної системи освіти (не тільки в Україні, але й у світі) набули чималої популярності в наш час. Є батьки, які вважають, що школа – необхідний елемент розвитку для їхніх дітей, інші – вважають, що вона робить з дитини нездару. Але ще є студенти, котрі після закінчення вищого навчального закладу не можуть розраховувати не те що на престижну роботу закордоном (адже за межами України наші дипломи мало де визнають), але й в Україні теж.

Саме тому веб-платформа UaModna вирішила допомогти вам. Збираючи новини про українську освіту, про освіту закордоном, а також інформацію про основні переваги та недоліки сучасних шкіл та системи освіти, ми даємо вам можливість допомогти вашій дитині досягти успіху і вирости справді розумною, ерудованою людиною.

Який негативний вплив чинить школа та шкільна система освіти на вашу дитину? Як цьому запобігти? Чи варто змушувати дитину бути відмінником? Чи є альтернативи шкільному навчанню? Відповідь на ці та на інші питання шукайте на веб-платформі UaModna.

Окрім того на сторінках веб-сайт UaModna ви можете знайти різноманітні навчальні програми для студентів, які передбачають здобуття певного освітнього рівня закордоном (США,Британія, Німеччина, Франція, Данія, Швеція та інші країни). У нас ви знайдете освітні програми обміну для студентів на будь-який смак та для будь-якої спеціальності.

Сьогодні доволі модно спілкуватись саме українською. Але ми так довго жили під впливом російської культури та мови, що не завжди знаємо як правильно сказати щось рідною українською мовою. Веб-платформа UaModna пропонує вам веселий, цікавий, а головне інформативний курс української мови, який допоможе вам позбутись типових та розповсюджених помилок.

Якщо ви намагаєтесь вивчити будь-яку іноземну мову, у нас знайдеться кілька корисних порад: додатки для вивчення іноземних мов, практичні поради: як вивчити будь-яку іноземну мову швидко та без особливих затрат, веб-сайти, які допоможуть з вивченням мови та ще багато іншого.