Освіта як крок до самореалізації: семінар "Як зрозуміло писати про реформу освіти"
15-16 лютого у Львові відбувся семінар "Як зрозуміло писати про реформу освіти", організований Академією української преси спільно з Національною спілкою журналістів України за підтримки Фонду Фрідріха Науманна за Свободу.
Читати більше
Диво чеського відродження
Особливою рисою чеського національного відродження був демократичний характер цього руху, який став органічним складником формування громадянського суспільства в країні. Працю відродження було здійснено легальними методами, його адепти зазвичай не виявляли агресії проти своїх опонентів.
Читати більше
Як народилася ідея ревіталізації мов
Як специфічна соціальна практика, ревіталізація мов, себто повернення їх до повноцінного земного буття після періоду пониження або "напівіснування", є явищем порівняно пізнім. Однак ідеологічні та матеріальні передумови ревіталізації мають давню історію...
Читати більше
Як вітати зі святами? З Новим роком, прийдешнім Новим роком чи наступаючим Новим роком! Гуртуватися
Уроки української мови від Світлани Босак. Мовознай-34: "Як вітати зі святами! З Новим роком, прийдешнім Новим роком чи наступаючим Новим роком! Використання слова "Гуртуватися".
Дивитись тут
Націоналізм, як рушійна сила
Б. Андерсон в книзі "Уявлені спільноти" наводить численні докази того, що нації є вигаданими конструктами, не раз породженими випадковим збігом обставин, адміністративним свавіллям або чиєюсь фантазією. Однак далі він ставить питання, на яке сам не дає відповіді: якщо нація є чиєюсь вигадкою, чому стільки людей жертвують задля неї добробутом, здоров'ям і самим життям?
Читати більше

Новини української освіти на UaModna

Розмови щодо переваг та недоліків сучасної системи освіти (не тільки в Україні, але й у світі) набули чималої популярності в наш час. Є батьки, які вважають, що школа – необхідний елемент розвитку для їхніх дітей, інші – вважають, що вона робить з дитини нездару. Але ще є студенти, котрі після закінчення вищого навчального закладу не можуть розраховувати не те що на престижну роботу закордоном (адже за межами України наші дипломи мало де визнають), але й в Україні теж.

Саме тому веб-платформа UaModna вирішила допомогти вам. Збираючи новини про українську освіту, про освіту закордоном, а також інформацію про основні переваги та недоліки сучасних шкіл та системи освіти, ми даємо вам можливість допомогти вашій дитині досягти успіху і вирости справді розумною, ерудованою людиною.

Який негативний вплив чинить школа та шкільна система освіти на вашу дитину? Як цьому запобігти? Чи варто змушувати дитину бути відмінником? Чи є альтернативи шкільному навчанню? Відповідь на ці та на інші питання шукайте на веб-платформі UaModna.

Окрім того на сторінках веб-сайт UaModna ви можете знайти різноманітні навчальні програми для студентів, які передбачають здобуття певного освітнього рівня закордоном (США,Британія, Німеччина, Франція, Данія, Швеція та інші країни). У нас ви знайдете освітні програми обміну для студентів на будь-який смак та для будь-якої спеціальності.

Сьогодні доволі модно спілкуватись саме українською. Але ми так довго жили під впливом російської культури та мови, що не завжди знаємо як правильно сказати щось рідною українською мовою. Веб-платформа UaModna пропонує вам веселий, цікавий, а головне інформативний курс української мови, який допоможе вам позбутись типових та розповсюджених помилок.

Якщо ви намагаєтесь вивчити будь-яку іноземну мову, у нас знайдеться кілька корисних порад: додатки для вивчення іноземних мов, практичні поради: як вивчити будь-яку іноземну мову швидко та без особливих затрат, веб-сайти, які допоможуть з вивченням мови та ще багато іншого.