Реклама — рушій мови
Ніщо так не розвиває й не збагачує мову й фольклор, як реклама. От де креативу слід шукати! Тут є і рекламні коломийки-заклички, і вже знайома вам неосемантизація, і просто розумні вислови — на будь-який смак і гаманець, як-то кажуть.
Читати більше
ДЕЩО ПРО "КОЛІР ЧАСУ"
Поріддям національного менталітету є активна й у багатьох випадках визначальна категорія, як-от дух нації. Останній має свою фазу становлення, знає злети й падіння, періоди активації й застою, яскравого піднесення та залягання на дно і, зрештою, повного згасання.
Читати більше
СПРАВЖНІЙ ЧОРНОБИЛЬ: ФОТО КАТАСТРОФИ
Британо-американський серіал «Чорнобиль» роз'ятрив в українському суспільстві незагойну рану, яку нанесла катастрофа 1986 року. Тоді потужний радіоактивний викид силою в 300 Хіросім назавжди змінив довкілля, долі мільйонів людей та історію.
Читати більше
Як проєкт SHE. розвиває жіночу спільноту в Україні та за її межами
Сьогодні наша редакція хоче розповісти вам про перспективний, хоча й доволі молодий проєкт "SHE.", який має на меті поділитися із широким загалом історіями успіху жінок, котрі змогли втілити свої цілі в реальність і готові поділитися власним досвідом.
Читати більше
ВЕЛИКА ЗАГАДКА НАЦІОНАЛЬНОЇ УСПІШНОСТІ (Ч.2)
Які таємничі відмінності ховаються в історичній генетиці різних націй? Чому одні з них всупереч усьому демонструють феноменальні успіхи, а другі навіть нібито на рівній дорозі шкутильгають від провалу до провалу? Чи надаються до лікування failure nations і failure states?..
Читати більше
Історичні реконструкції в гібридній війні проти України
Цілями гібридної війни проти України, оголошеної Кремлем та його союзниками, нині стали сфери національної культури, краєзнавства, туризму, патріотичного виховання молоді, історичної науки...
Читати більше

Новини української освіти на UaModna

Розмови щодо переваг та недоліків сучасної системи освіти (не тільки в Україні, але й у світі) набули чималої популярності в наш час. Є батьки, які вважають, що школа – необхідний елемент розвитку для їхніх дітей, інші – вважають, що вона робить з дитини нездару. Але ще є студенти, котрі після закінчення вищого навчального закладу не можуть розраховувати не те що на престижну роботу закордоном (адже за межами України наші дипломи мало де визнають), але й в Україні теж.

Саме тому веб-платформа UaModna вирішила допомогти вам. Збираючи новини про українську освіту, про освіту закордоном, а також інформацію про основні переваги та недоліки сучасних шкіл та системи освіти, ми даємо вам можливість допомогти вашій дитині досягти успіху і вирости справді розумною, ерудованою людиною.

Який негативний вплив чинить школа та шкільна система освіти на вашу дитину? Як цьому запобігти? Чи варто змушувати дитину бути відмінником? Чи є альтернативи шкільному навчанню? Відповідь на ці та на інші питання шукайте на веб-платформі UaModna.

Окрім того на сторінках веб-сайт UaModna ви можете знайти різноманітні навчальні програми для студентів, які передбачають здобуття певного освітнього рівня закордоном (США,Британія, Німеччина, Франція, Данія, Швеція та інші країни). У нас ви знайдете освітні програми обміну для студентів на будь-який смак та для будь-якої спеціальності.

Сьогодні доволі модно спілкуватись саме українською. Але ми так довго жили під впливом російської культури та мови, що не завжди знаємо як правильно сказати щось рідною українською мовою. Веб-платформа UaModna пропонує вам веселий, цікавий, а головне інформативний курс української мови, який допоможе вам позбутись типових та розповсюджених помилок.

Якщо ви намагаєтесь вивчити будь-яку іноземну мову, у нас знайдеться кілька корисних порад: додатки для вивчення іноземних мов, практичні поради: як вивчити будь-яку іноземну мову швидко та без особливих затрат, веб-сайти, які допоможуть з вивченням мови та ще багато іншого.