10 дивовижних фактів про людський мозок
Людський мозок є одним з найважливіших органів в організмі людини. Він допомагає нам думати, розуміти, пам'ятати і навчатися новим речам. Його здатності відрізняють нас від тварин. Пропонуємо до прочитання 10 фактів про чи не найголовніший орган.
Читати більше
ПРАІСТОРІЯ УКРАЇНИ: З МОРОКУ ТИСЯЧОЛІТЬ…
 
Оскільки ніхто не бере під сумнів приналежність українства до кола слов’янських народів, історія українського етно- та лінгвогенезу мала би починатися з моменту появи слов’ян на наших історичних теренах. Проте певні обставини спонукають нас глибше зазирнути в минувшину...
Читати більше
Гарні манери, або Як поводити себе на класичному концерті
Як часто ви ходите в філармонію, оперний театр, органний зал або просто на концерт класичної музики? Впевнена, люди, які читають Ua Modna частенько долучаються до високого мистецтва. Отож, для тих, хто ці постулати вже давно знає, стаття буде менш пізнавальною. А тим, хто хоче освіжити у пам’яті етикет і правила поводження на концертах,
Читати більше
Сiekawy: слова польською, які українець трактуватиме зовсім інакше
Майже рік проживши у Польщі, можу сміливо сказати, що поповнила свій словниковий запас багатьма оригінальними словами, які докорінно відрізняються від українських. Тому найцікавішими хочу поділитися із вами.
Читати більше
Рухливі: ужиток дієслів у мовленні
Усе наше життя — дія. Ми прокидаємося зранку, йдемо до школи, на навчання чи роботу. Щодня вчимося, помиляємося, продовжуємо рухатися до своєї мети. Гадаю, ви уже здогадалися, що сьогодні мова піде про дієслова. Мовці досить часто помиляються, коли їх вживають. Як філолог, я підмітила та зібрала для вас перший блок таких, а також додала трохи пояснень.
Читати більше
Багатоманітні: іменники як щоденна необхідність (частина перша)
Так вже сталося, люди дбають про прибирання дому, чистку одягу тощо. І надто часто забувають про чистоту мови, яка, до слова, почасти більше скаже про людину, ніж її соціальний статус чи брендове вбрання.
Читати більше
СУБ'ЄКТИВНИЙ ПОГЛЯД НА «ТЕОРІЮ НАСИЛЬСТВА»
 
Людину, яка зичить перемоги рідному слову, не може не бентежити та обставина, що до змагань за його право на життя залишаються байдужими мільйони людей, від чиєї позиції, власне, й залежить успіх або фіаско цих змагань. Чому це відбувається?..
Читати більше
Проблеми української мови: Що про них скаже історія?
Чи аж такою очевидною є теза про вирішальну роль насильства у деградації та вимиранні української мови?.. Йдеться не про сам факт масовості та жорстокості гонінь проти неї, а про вирішальний вплив цього факту на постання непривабливої картини нашого мовного сьогодення...
Читати більше
Повернення Каталанської мови: Місія триває!
Каталонія є двомовним регіоном, себто "кошмар двомовності", через який не один український патріот прокидався серед ночі в холодному поту, тут є узаконеним... Чому ж каталонські реалії дають оборонцям рідного слова більше приводів для оптимізму, ніж реалії офіційно одномовної України?
Читати більше
Педагог: чи покликання?
Здавалося б, не існує більш консервативної сфери як педагогічна освіта. Всі закономірності, принципи та феномени визначені століття назад, парадигми досліджені, гіпотези перевірені, однак кожне покоління освітян намагається бути більш успішним в контексті якості та оптимальності системи освіти загалом і педагогічної зокрема
Читати більше

Новини української освіти на UaModna

Розмови щодо переваг та недоліків сучасної системи освіти (не тільки в Україні, але й у світі) набули чималої популярності в наш час. Є батьки, які вважають, що школа – необхідний елемент розвитку для їхніх дітей, інші – вважають, що вона робить з дитини нездару. Але ще є студенти, котрі після закінчення вищого навчального закладу не можуть розраховувати не те що на престижну роботу закордоном (адже за межами України наші дипломи мало де визнають), але й в Україні теж.

Саме тому веб-платформа UaModna вирішила допомогти вам. Збираючи новини про українську освіту, про освіту закордоном, а також інформацію про основні переваги та недоліки сучасних шкіл та системи освіти, ми даємо вам можливість допомогти вашій дитині досягти успіху і вирости справді розумною, ерудованою людиною.

Який негативний вплив чинить школа та шкільна система освіти на вашу дитину? Як цьому запобігти? Чи варто змушувати дитину бути відмінником? Чи є альтернативи шкільному навчанню? Відповідь на ці та на інші питання шукайте на веб-платформі UaModna.

Окрім того на сторінках веб-сайт UaModna ви можете знайти різноманітні навчальні програми для студентів, які передбачають здобуття певного освітнього рівня закордоном (США,Британія, Німеччина, Франція, Данія, Швеція та інші країни). У нас ви знайдете освітні програми обміну для студентів на будь-який смак та для будь-якої спеціальності.

Сьогодні доволі модно спілкуватись саме українською. Але ми так довго жили під впливом російської культури та мови, що не завжди знаємо як правильно сказати щось рідною українською мовою. Веб-платформа UaModna пропонує вам веселий, цікавий, а головне інформативний курс української мови, який допоможе вам позбутись типових та розповсюджених помилок.

Якщо ви намагаєтесь вивчити будь-яку іноземну мову, у нас знайдеться кілька корисних порад: додатки для вивчення іноземних мов, практичні поради: як вивчити будь-яку іноземну мову швидко та без особливих затрат, веб-сайти, які допоможуть з вивченням мови та ще багато іншого.