ЗРОБИ СОБІ ВІНОЧОК

16 вересня 2014
UACCH
13 Вересня поточного року у місті Х'юстон, штату Техас (США), пройшов майстер-клас із виготовлення українських віночків.

Протягом майстер-класу, відвідувачі та учні мали змогу дізнатися про історію, особливе значення та символіку вінків у світовій та українській культурах. Короткі методичні посібники були підготовлені організаторами та містили у собі пояснення щодо символіки та значення певних квітів, притаманних українським вінкам, а також кольорової гамми стрічок, що пов'язували до них.

Хоча усі відвідувачі майстер-класу отримали абсолютно однакові, попередньо зібрані набори для виготовлення вінків - жоден закінчений виріб не був подібним на інший. Індивідуальність кожнї з рукодільниць відобразилася у формі, насиченості, густоті та фасоні її віночку!

Захід було організовано за сприяння Українськро-Американського Культурного Клубу Х'юстона та місцевого відділу Союзу Українок Америки з метою популяризації української культури та звичаїв у американському суспільстві. Всі кошти зібрані за участь у майстер-класі, а також кілька благодійних внесків представниць української громади Х'юстона будуть використані для допомоги пораненим та сім'ям полеглих вояків та волонтерів в Україні.

Організатори залюбки поділяться методичними матеріалами та порадами щодо проведення майстер-класу із бажаючими, як в Україні так і за її межами! Єдина умова - всі кошти вилучені від проведення подібного майстер-класу із використанням наданих матеріалів повинні бути направлені на благочинність для України!

Надсилайте ваші запити чи пропозиції на uacchclub@gmail.com.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Наталя Святокум Наталя Святокум 18 вересня 2014
Сказати, що зворушена - нічого не сказати. Спасибі Вам за це все.
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут