Жнива

24 липня 2015
Anna Senik
Одна з моїх найочікуваніших зйомок нарешті відбулась - відзняла українські жнива. Мріяла про це другий рік, і от - здійснилось. Дуже дякую усім, хто допомогав в підготовці та організації, особливо Оксані та Михайлу - ви мої герої-трудівники! І дякую красунями-моделям, трьом поколінням жінок однієї родини, від наймолодшої до найстаршої, за те що мою мрію втілили.

Такою творчо-втомленою я давно не була. Серед жахів війни і підступу конторреволюції можливість фотографувати свої світлі мрії в іделічній картинці - це щастя, щастя, щастя.

Фотограф: Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) 
Моделі: Ольга, Софія, Валентина, Тетяна, Ярослава Лісовські

© Будь-яке використання фотографій без дозволу автора заборонено.
www.ladna-kobieta.com.ua

Інші альбоми фотографа ви можете знайти тут.
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут