Жіночий соціальний проект "30"

27 вересня 2018
Редакція

27 вересня о 19:00 в Creative Women Space відбудеться презентація жіночого соціального проекту 30 PROJECT.

Що таке 30 PROJECT?

Це фотопроект, який розповідає історії 30-річних дівчат. Дев’ятеро учасниць погодилися сфотографуватися no makeup і відверто поговорити про те, як це - бути 30-річними. Так з’явився цикл фото та інтерв’ю, якими готові поділитися авторки.

Хто створив 30 PROJECT?

Авторками проекту стали фотографиня Дарина Миронець та журналістка Наталка Вуйтік. Ідея виникла у Дарини, яка незадовго до власного 30-річчя багато думала про те, які зміни в її життя принесе цей вік, порівнювала свої дитячі очікування з тим, ким вона стала в цьому віці.

Навіщо 30 PROJECT?

Авторки організували фотосесії для 9 дівчат, які самі відгукнулися на пропозицію участі у проекті. Інтерв’ю та зйомки відбувалися паралельно, щоби були помітні емоції учасниць під час розмов про життя у 30. Своїми чесними розповідями учасниці руйнують стереотипи про “дивний, страшний і незбагненний вік”.

Героїні проекту поділилися історіями, аби 30-річні не думали про те, що вони лишаються сам-на-сам зі своїми думками, проблемами, моментами кризи. Учасниці були відвертими ще й для того, аби дівчата, яким ще немає 30, не боялися вікових змін.

Чим особливий 30 PROJECT?

Цей проект задумувався чесним. Фотографії публікуватимуться без ретуші дівчат, аби показати їх справжніми. В інтерв’ю учасниці відверто розповідають про успіхи й невдачі у прийнятті себе.

Що буде під час презентації 30 PROJECT?

  • знайомство з авторами та героїнями проекту;
  • перший показ фотографій героїнь та розповіді про них;
  • виступ психологині-практика Марти Приріз про вікову кризу, чому вона виникає і що з цим робити (присутні матимуть змогу поставити запитання);
  • розіграш сертифікатів на фотосесію та скайп-консультацію з психологом.

ВХІД ВІЛЬНИЙ Подія у FB.

Контакти авторів проекту:

  • Фотографиня, автор ідеї Дарина Миронець 098-34-28-383, darinkakvitka@gmail.com,
  • Журналістка Наталя Вуйтік 099-464-16-45 vujtik.n@gmail.com.

До зустрічі  27 вересня о 19:00 в Creative Women Space!

м. Київ, Михайлівський провулок 9-Б (м. Майдан Незалежності)

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com