Жіноча подовжена футболка

14 липня 2017
Олександр
Чому така оригінальна made-in-Ukraine футболка повинна прикрашати і вас?
1. Дивне поєднання художніх технік і гармонія відтінків, переплетення візерунків і ліній — усе це стало можливо завдяки унікальним принтам від визначного художника з України.
2. Подовжені футболки можна вибрати в одному з двох доступних варіантів: з джерсі (Польща) ви зрозумієте, наскільки вільно тканина пропускає повітря, а з трикотажем будете насолоджуватися його беззаперечним комфортом.
3. Яскравий світ українських мотивів відкриється вам завдяки настільки ж яскравій за своєю насиченістю повній сублімації, яку застосовують в нашій компанії. Принт не втратить своїх кольорів навіть при тисячному пранні.
4. 7-10 днів, право друкувати власний напис, опт від 5 штук: ці переваги змушують покупців йти з нашого онлайн-магазину з вдалими покупками.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут