Закарпатські чічкі

8 вересня 2015
Anna Senik
Нарешті я дісталась Закарпаття! Ця зйомка склалась щасливим сузір'ям випадкових подій: гуляючи Воловцем, завітали до місцевого музею, роззнайомились із його працівниками пані Надією та пані Людмилою, неочікувано отримали від них дозвіл на використання експонатів, а в найближчій кав'ярні ледь не у відчаї (ми ж тут нікого не знаємо!) звернувшись по допомогу до місцевої панянки Есміральди (яка виявилась моєю колегою по фотографії!), знайшли другу модель - красуню Валерію. 

Все вирішилось менше ніж за годину. Мабуть це була найшвидша організація фотосесії, в якій по ходу справи з'являлись ідеї, речі та люди. Як тут не бути фаталістом? Дійсно, коли щось має статись - це стається.

Велика подяка усім вищезгаданим, без кожної із Вас цього б не було!

Фотограф: Анна Сенік (псевдонім Ładna Kobieta) 
Моделі: Валерія Сидір, Оксана Бут
Строї: експонати історико-краєзнавчого музею Воловецької районної бібліотеки

© Будь-яке використання фотографій без дозволу автора заборонено.
www.ladna-kobieta.com.ua

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут