Запоріжжя може бути красивим

15 вересня 2015
Anastasiya Aleeva
Дуже часто, всі ми думаємо: "Якщо місто індустріальне, то в ньому немає нічого, окрім купи смердючх заводів, занедбаних вулиць та зомбованих людей, які спішать на роботу, щоби відпрацювати свою зміну і повернутися додому дивитися телевізор.

Але Запоріжжя - це не тільки заводи, Хортиця та козаки. Цей альбом ще можна назвати "Розривом шаблонів", адже Запоріжжя теж може бути гарним.

Запоріжжя - це місто, де чудово гармонують заводи і парки, багатоповерхові бізнес-центри та старенькі "мазанки". Часто я горовю, що ненавиджу це місто і хотіла би переїхати в інше, але прогулююсь вулицями і розумію, що кожна будівля, кожен провулок для мене такий рідний, такий дорогий.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут