Yellow Submarine - новий лук цього тижня

23 червня 2014
Komod Mod
Альона, студентка спеціальності економічна кібернетика/дизайнер головних уборів (псевдонім Zlata Lime). Любить речі із натуральних тканин. До речі, браслет, що на Альоні, із будійського храму з Японії.

КомОгляд
Не недооцінюйте силу своєї сумочки! Будь-яка ікона вуличної моди скаже вам, що сумочка має силу як підкреслити ваш образ, так і зруйнувати його! У нашому випадку Альона додала яскравості образу своєю жовтою сумочкою, поєднавши блузку і штани пастельних кольорів. Особливий акцент - віночок власного виробництва.
 

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Alina Vylavcha Alina Vylavcha 23 червня 2014
віночок і сумочка чудові! і нічого зайвого! супер!
Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут