Як червоні маки влітку Розквітають на полях

7 червня 2017
Марина ПоповаУ будь-якому сучасному місті є безліч напівзруйнованих будівель. Гуляючи з дитиною, я часто проходжу наполовину знесений дитячий садок-примару. Якось заглянувши за огорожу, я застигла на місці, уражена побаченим - море з диких маків, на якому вітер малює яскраво-червоні хвилі.

Вони ростуть по усій обгородженій території від великих до маленьких. Подивившись на цю пишність, я згадала вислів: "Діти - квіти життя".

Все у світі закономірно - де щось зникло, в іншому місці з'явилось. І Всесвіт розпорядився так: якщо не бігають і не сміються дітки в цьому місці, будуть рости різноколірні яскраві макі.

У Вас є можливість насолодитися красою квітучого маку, завдяки моїй фото-замальовці.

Умови використання матеріалів сайту

Використання матеріалів можливе лише за умови активного гіперпосилання на UaModna ( див. Правила* ). Для генерації коду посилання натисніть на кнопку

Думки, позиції, уподобання та заклики, опубліковані на нашому сайті, є власністю авторів і можуть не співпадати з поглядами редакції uamodna.com

Фотогалерея квіткового світу
Вітання! Поки літечко розціловує всіх теплом та гарним настроєм, у мене назбиралось чимало квіткових світлин, якими я б хотіла з Вами поділитися для хорошого настрою та поповнення колекції:) Гарного перегляду!
Дивитись тут